0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Roller EVO 125 - 140/20mm

26,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 26,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: ADBL

Short Description

ADBL Roller EVO to twardy, otwartokomórkowy pad polerski. Szukasz gąbki do wstępnego, agresywnego polerowania ponieważ nie lubisz padów wełnianych oraz mikrofibrowych, a może do pewnych lakierów są zbyt agresywne? Warto spróbować EVO który dzięki swojej twardości, dostarcza dosyć dużą agresywność polerowania. Jednocześnie dobrze wypracowując pastę, pozostawi bardzo mały hologram/haze, który jest szybki do wykończenia.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Dane techniczne:

  • Średnica rzepa 135mm
  • Średnica powierzchni roboczej 140mm
  • Grubość 20mm

Słowo od MX Nowicki:

Oprócz dobrej siły polerowania oraz małego haze/u jaki pozostawia po sobie EVO, warto dodać że otwarta struktura piany zapewnia dobrą wentylację i niską temperaturę polerowania. Sprawdzi się on w szczególności na lakierach oraz powierzchniach które mocno się grzeją. Dodatkowym atutem tego pada jest łatwość wydmuchiwania urobku podczas pracy. A jak wiemy, utrzymanie czystości pracy, to podstawa do osiągnięcia dobrych efektów. Gąbka ma wysokość 20, zamiast 25mm jak większość padów. To powoduje lepsze przełożenie docisku podczas polerowania, a co za tym idzie lepszą efektywność polerowania.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...