0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Cleantech Zestaw promocyjny do pielęgnacji kół

Normalna cena: 156,47 zł

Special Price 125,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 92 szt )

Producent: CleanTech Co

Short Description

Zestaw promocyjny CleanTech do pielęgnacji kół.
W skład zestawu wchodzi:

Red DeWheel 1L

Black Gum 500ml

Citrus Foam 1L

Tire Rubber Cleaner 500ml

MX Nowicki Aplikator gąbkowy

Opis

Szczegóły

CleanTech Tire & Rubber Cleaner to preparat do mycia i odtłuszczania powierzchni gumowych. Głównie do mycia opon, gumowych dywaników oraz uszczelek. Tire & Rubber Cleaner skutecznie usuwa pozostałości starych dressingów opon, przygotowując powierzchnię do aplikacji świeżej warstwy zabezpieczenia. Siła czyszczenia została wypośrodkowana między dogłębnym czyszczeniem, a bezpieczeństwem dla czyszczonej powierzchni.

CleanTech Red DeWheel to środek o neutralnym pH do usuwania głęboko osadzonych zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg i lakieru, z efektem krwawienia. Dzięki żelowej konsystencji produkt utrzymuje się dłużej na powierzchni co pozwala usunąć nawet bardzo stary i zapieczony pył z klocków hamulcowych oraz lotną rdzę z felg i lakieru.

CleanTech Citrus Foam to piana aktywna do wstępnego mycia samochodów o lekko cytrusowym zapachu. Produkt bardzo dobrze radzi sobie z odspojeniem wstępnych zanieczyszczeń. Szczególnie polecamy do użycia w okresach jesienno-zimowych. Citrus Foam jest bezpieczny dla powłok, wosków i sealantów, co sami przetestowaliśmy na własnych samochodach. Citrus Foam bardzo dobrze się wypłukuje, nie zaburzając hydrofbowości którą nadaje wosk, czy powłoka. W koncentracie posiada pH 12. Nie zawiera wodorotlenku sodu.

Black Gum pielęgnuje wszystkie gumowe elementy w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy. Zabezpiecza opony i gumowe dywaniki przywracając im świeży wygląd i kolor. Może być także stosowany na zewnętrzne plastiki samochodu. Preparat długotrwale utrzymuje się na powierzchni. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach. Efekt w zależności od gumy - albo satynowy albo lekko połyskowy.

MX Nowicki aplikator do opon to czarny aplikator z miękkiej gąbki. Idealny do rozkładania dressingów na opony oraz plastiki.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...