0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

FUSION WAX No 414 150ml

Normalna cena: 3 000 000,00 zł

Special Price 290,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 31 szt )

Producent: MX NOWICKI

Short Description

Fusion Wax to owoc kooperacji Funky Witch x MX Nowicki. Paweł Nowicki i Mateusz Blicharz (twórca Funky Witch) znają się od dawna, praktycznie od początków polskiego detailingu. Już od pierwszego spotkania wiedzieli, że łączy ich niezwykłe podejście do woskowania. Przyjemność z nakładania wosku oraz dopieszczenie lakieru okazały się najważniejszymi wartościami wyznaczającymi dalsze tory współpracy. Na przestrzeni lat mieliśmy okazje współpracować przy różnych projektach, co zbliżało nas do nieuchronnego – wspólnego stworzenia wosku.
No 414 nieco z ironią symbolizuje ilość powstałych prototypów. Jednak naprawdę 414 to ilość kilometrów, które nas dzielą. Jako że pierwsze podejście do mieszania wosku było poprzedzone wieloma spotkaniami, to odległość stała się dla nas symbolem wosku Fusion.

Pojemność: 150 ml
Zapach: słodkie rajskie owoce
Kolor: Czerwony

Opis

Szczegóły

A teraz, kilka słów o produkcie. Fusion Wax to edycja limitowana. Powstało tylko 57 sztuk, każdy numerowany. Za produkcję i recepturę odpowiada Funky Witch, mała polska manufaktura. W przypadku tej firmy nie ma mowy o masowej produkcji, wiec każdy produkt jest dopieszczony. Woski z Funky Witch są produkowane ręcznie, podczas produkcji jakość każdego produktu jest kontrolowana na bieżąco. Fusion Wax jest woskiem naturalnym bazującym na karnaubie. Ściśle dobrane proporcje składników sprawiają, że wosk łatwo się nakłada a docieranie to przyjemność. Produkt jest uniwersalny, można go stosować do każdego lakieru bez względu na kolor. Spróbuj, a nie pożałujesz. Każdy produkt zapakowany jest w drewnianą skrzynkę z pamiątkowym grawerem. Dodatkowo do każdego wosku dołączony jest numerowany certyfikat autentyczności produktu.

Recenzje

1 produkt(ów)

Krzysztof Berski 331/11/2021 28/11/202111:46
  • dłużej niż 1 lat
FUSION WAX NO 414
Aplikacja rewelacja.
Dotarcie rewelacja.
Look na drugi dzień od aplikacji - ożywił mi kolor.
Lakier po aplikacji bardzo miło sliski się zrobił. Podobnie do caramelle rosa.

Zapach podczas aplikacji, gdy wosk dostał temperatury był bardzo miły i owocowy. Super wosk. Lubię w opór. Temat na tyle świeży jest z tym woskiem, ze o trwałości niestety nic powiedzieć nie mogę.
  • Aplikacja, dotarcie, look, zapach, śliskość.
  • Brak
3
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...