0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Good Stuff Iron Remover Gel 2l

Normalna cena: 119,90 zł

Special Price 101,92 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Good Stuff

Short Description

Good Stuff Iron Remover Gel po bardzo delikatnym deironizerze Piranhia, ekipa Good Stuff postanowiła wypuścić na rynek coś naprawdę mocnego. Bardzo gęsty, żelowy preparat do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg oraz lakieru. Charakteryzuje się bardzo długim czasem działania, nawet przy wysokich temperaturach, podczas pracy na powietrzu. Dodajmy że nie wynika to jedynie z konsystencji, a głównie z odpowiednio dobranych składników. Śmiało możemy polecić tego irona wszystkim którzy myją na myjniach bezdotykowych lub na powietrzu, a także w halach gdzie temperatura otoczenia jest wysoka.

Pojemność 2L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Czyszczona powierzchnia powinna być chłodna i sucha
 • Jeżeli felga, czy lakier są bardzo brudne, zalecamy w pierwszym etapie umycie powierzchni pianą, szamponem, czy też zasadowym preparatem do mycia felg. Pamiętaj że dzięki temu deironizer skoncentruje się na rozpuszczaniu zabrudzeń metalicznych.
 • Spryskaj powierzchnię, a następnie rozprowadź produkt za pomocą gąbki, pędzelka lub odpowiedniej szczotki jeżeli mówimy o wnętrzu felgi
 • Produkt w zależności od temperatury może pracować 6 do nawet 15 minut. W trakcie pracy, możesz co jakiś czas wzruszać brud.
 • Na koniec dokładnie spłucz powierzchnię
 • Jeżeli powierzchnia jest bardzo zanieczyszczona, powtórz proces
 • Na koniec zalecamy przemycie powierzchni szamponem
 • Dodajmy że Iron Remover Gel możesz również wykorzystać do mycia bezdotykowego felg na myjni bezdotykowej, ze względu na jego wolne parowanie. W tym przypadku upewnij że się felga jest chłodna. Spryskaj wszystkie felgi, a po kilku minutach dokładnie wypłucz, zanim deironizer odparuje.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...