0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Herrenfahrt Heavy X-Cut 1000 Polish 250g Pasta Polerska

Normalna cena: 66,00 zł

Special Price 53,00 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: Herrenfahrt

Short Description

Herrenfahrt Heavy X-Cut 1000 Polish to mocno ścierna pasta polerska posiadająca dobrze rozbijające się ścierniwo, co przekłada się na dobre wykończenie już na etapie wstępnego polerowania. Nie jest to oczywiście one step i w 90% będzie wymagała użycia w drugim etapie pasty wykończeniowej. Nie mniej jednak można trafić na lakiery, gdzie przy dobrze dobranym padzie osiągniemy świetne rezultaty w jednym kroku.

Pojemność 250g

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Praca na maszynie Dual Action:

 • Jeżeli masz świeżego pada, zaimpregnuj go, wcierając pastę
 • X-Cut 1000 dobrze radzi sobie zarówno na padach mikrofibrowych, wełnianych, jak również na gąbkach
 • W zależności od pada nałóż 4-7 groszków pasty (przy padach o średnicy 80mm 3-4  groszki)
 • Rozprowadź pastę na 1 lub 2 biegu
 • Średnica pada powinna wskazywać obszar pracy. Nie powinien być to większy obszar niż 4 średnice pada x 4 średnice pada.
 • Pracując na mikrofibrze lub wełnie ustaw bieg 5 lub 6 i pracuj z lekkim dociskiem. Jeżeli pasta zacznie się wypracowywać, możesz zmniejszyć obroty i oddać pastę z pada. Następnie wróc z powrotem na wysokie obroty.
 • Podczas pracy na gąbce ustaw bieg 4,5 lub 5 i ze średnim dociskiem (nie zatrzymując ruchu rotacyjnego) kontynuuj polerowanie. Po 4 przejazdach (w zależności od lakieru, maszyny, gąbki i ilości pasty możesz zrobić 3, lub nawet 5 przejazdów) zwiększ obroty, zmniejsz docisk i zrób jeszcze 3 przejazdy.
 • Zetrzyj nadmiar pasty suchą mikrofibrą, a następnie odtłuść powierzchnię alkoholem izopropylowym lub zmywaczem, w celu inspekcji spolerowanej powierzchni.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...