0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax 100ml

Normalna cena: 199,00 zł

Special Price 169,15 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 199,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Herrenfahrt

Short Description

Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax to kolejny, w pełni naturalny wosk od niemieckiego producenta skupiającego się na bezpieczeństwie. Wosk pozbawiony jest olejów parafinowych, silikonu, niebezpiecznych rozpuszczalników oraz wosku montanowego który tak naprawdę pochodzi z węgla, a nie z roślin. Chodzą opowieści że właściciel Herrenfahrt'a używa tego wosku jako pomadki do ust, pokazując tym samym jak ważne jest dla niego bezpieczeństwo produktów. Konsystencja wosku zbliżona jest bardziej do kremu niż twardych wosków które najczęściej widzimy w puszkach. Jego baza to oczywiście najczystsza carnauba która nadaje dużo głębi oraz efektu mokrego lakieru, a także bardzo mocno przyciemnia lakier. Posiada bardzo przyjemny, owocowy zapach.

Pojemność 100ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Umyj i osusz samochód. Zalecamy wykonanie oczyszczenia lakieru za pomocą preparatu do smoły, deironizera do zanieczyszczeń metalicznych, ewentualnie glinkowanie.
 • Następnie warto spolerować lakier lub co najmniej odświeżyć ręcznie za pomocą cleanera do lakieru, a następnie odtłuścić alkoholem izopropylowym w stężeniu 50%.
 • Pamiętaj że wszystkie prace wykonywać na zimnym lakierze, w zacienionym miejscu.
 • Wosk aplikuj za pomocą piankowego aplikatora do wosków. Spokojnie rozsmarowuj wosk kolistymi ruchami po lakierze, a następnie możesz wykonywać ruchy proste w celu równomiernego i bardzo cienkiego pokrycia powierzchni lakieru.
 • Wosk powinien leżeć 30 minut. Przy temperaturze około 21-22 stopni możesz nawet wydłużyć ten czas.
 • Docieranie warto rozpocząć za pomocą gładkiej mikrofibry, np. zielona Flexipads lub podstawowy Work Stuff Gentleman w celu zebrania pierwszego nadmiaru wosku.
 • Następnie kontynuuj docieranie za pomocą grubej, puszystej mikrofibry
 • Wosk lubi się wypacać. Wychodzące olejki poleruj za pomocą gładkiej mikrofibry, jak podczas pierwszego dotarcia.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...