0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Herrenfahrt Premium Carnauba Wachs 30ml

150,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 150,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Herrenfahrt

Short Description

Herrenfahrt Premium Carnauba Wachs to bio hydrydowy wosk. Co kryje się pod tą dziwną nazwą? Herrenfahrt chciał stworzyć trwały, odporny, a jednocześnie w pełni bezpieczny wosk. Wyrzucono ze składu oleje parafinowe, wosk montanowy który tak naprawdę pochodzi z węgla, a nie z roślin, silikony oraz szkodliwe rozpuszczalniki. Oczywiście wykorzystano aż 35% carnauby oraz azotek boru, który jest jednym z najtwardszych minerałów. Aktualny wosk to druga odsłona tego produktu. Pierwszego nie wprowadziliśmy ze względu na słabą smarowalność produktu, natomiast chemicy z Mannheim zdecydowanie poprawili łatwość aplikacji i dotarcie, utrzymując przy tym wszystkie zalety związane z bezpieczeństwem dla użytkownika. Wosk daje trochę przyciemnienia, chociaż nie tyle co jego brat Smooth Carnauba Wax. Natomiast to co ja widzę po nim to piękna głębia, przykryta taflą szkła. Trochę jakby połączenie wosku i powłoki. Ciężko jest jednoznacznie określić zapach, nie jest to nic owocowego i absolutnie nie czuć chemii. Trochę roślin, trochę jak perfumy, w każdym razie bardzo subtelny i przyjemny zapach którego nie jestem w stanie opisać. Na koniec chciałbym do...

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Umyj i osusz samochód. Zalecamy wykonanie oczyszczenia lakieru za pomocą preparatu do smoły, deironizera do zanieczyszczeń metalicznych, ewentualnie glinkowanie.
 • Następnie warto spolerować lakier lub co najmniej odświeżyć ręcznie za pomocą cleanera do lakieru, a następnie odtłuścić alkoholem izopropylowym w stężeniu 50%.
 • Pamiętaj że wszystkie prace wykonywać na zimnym lakierze, w zacienionym miejscu.
 • Wosk aplikuj za pomocą piankowego aplikatora do wosków. Spokojnie rozsmarowuj wosk kolistymi ruchami po lakierze, a następnie możesz wykonywać ruchy proste w celu równomiernego i bardzo cienkiego pokrycia powierzchni lakieru.
 • Wosk powinien leżeć 20-30 minut
 • Docieranie warto rozpocząć za pomocą gładkiej mikrofibry, np. zielona Flexipads lub podstawowy Work Stuff Gentleman, w celu zebrania pierwszego nadmiaru wosku.
 • Następnie kontynuuj docieranie za pomocą grubej, puszystej mikrofibry
 • Jeżeli będą widoczne mazy/hologramy w punktowym świetle lub wosk będzie się "wypacał", wypoleruj ponownie powierzchnię za pomocą gładkiej mikrofibry, jak w przypadku pierwszego dotarcia.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...