0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Lake Country CCS White Polishing Pad 165mm

64,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Lake Country

Short Description

Lake Country opatentowało technologię CCS, dzięki której pasta polerska jest mniej wchłaniana w gąbkę, a co za tym idzie efektywniej wykorzystywana podczas polerowania. Ponadto poprawia stabilność pracy oraz redukuje wytwarzanie temperatury ze względu na mniejszą powierzchnię styku z lakierem. Seria tych padów została stworzona głównie do pracy na maszynach DA oraz do maszyn ze stałym ruchem rotacyjnym typu Flex VRG. Białą gąbkę możemy wykorzystać nie tylko do pracy z pastami o średniej ścieralności, ale jak dla nas, idealnie sprawdza się w połączeniu z pastami wykończeniowymi. Dzięki zamkniętym komórkom pasta jest utrzymywana na powierzchni pada i bardzo dobrze rozkruszona. Jednocześnie sama piana nie jest zbyt miękka, dzięki czemu ścierniwo nie blokuje się w pianie, tylko jest efektywnie rozkruszone. Z drugiej strony piana nie jest zbyt twarda, dzięki czemu nie zrobi drobnego hazu'u i mikro rysek.

Średnica 165mm

Piana w kolorze białym o średnio-miękkiej twardości. Przeznaczona do past typu polishing i finishing.

Opis

Szczegóły

  • Naszym zdaniem, to aktualnie najlepszy na rynku pad do wykończenia problematycznych lakierów, takich jak np: czarne uni
  • Pamiętaj o czyszczeniu pada z urobku po każdym wypracowaniu pasty. Zapewni to optymalne warunki pracy dla pasty polerskiej, co przełoży się na takie same efekty wykończenia lakieru, na wszystkich polerowanych elementach.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...