0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Lake Country System 3000D Padwasher

1 150,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Lake Country

Short Description

Lake Country System 3000D Padwasher to urządzenie do czyszczenia padów polerskich. Sprawdza się przy futrach, padach z mikrofibry oraz z gąbki. Dzięki temu urządzeniu, możemy w  100% oczyścić pad z urobku, jaki się w nim nagromadził. Pamiętaj że czystość padów przekłada się na lepsze wykończenie lakieru, jak również na utrzymanie równej siły polerowania. System 3000D to ulepszona wersja padwashera. Posiada jeden zbiornik na czystą wodę oraz osobny zbiornik na brudną wodę która spływa z urobkiem po czyszczeniu. Dodatkowo wieczko które przyciskamy padem w celu wstrzyknięcia wody do pada, zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu urządzeniu, w naszej pracowni zapomnieliśmy o praniu padów w pralce. Mało tego, wyczyszczony przy pomocy padwashera pad, jest jeszcze czystszy niż po tradycyjnym praniu.

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Do wiadra wlej odpowiednią ilość wody oraz dolej 30ml Optimum No Rinse.
  • Są dwie opcje czyszczenia. Jeżeli pad jest nowy lub lekko zabrudzony, możesz od razu przejść do wstrzyknięcia wody za pomocą padwashera. Jeżeli pad jest mocno zabrudzony, zalecamy w pierwszej kolejności spryskać go za pomocą Optimum Power Clean, w rozcieńczeniu 1:10.
  • Następnie wykonaj kilka (2-4) intensywnych nacisków całym padem, na plastikową pokrywę. W tym momencie woda z No Rinsem jest wstrzykiwana do pada.
  • Teraz lekko unieś maszynę i włącz ją. Startuj od biegu 1 i powoli zwiększaj aż do 5 lub 6 i wyłącz ją.
  • Teraz możesz aplikować ponownie pastę na pad i kontynuować polerowanie.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...