0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Zymöl Carbon 227g Wosk

269,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 269,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Zymöl

Short Description

Wosk Carbon jest najbardziej uniwersalnym woskiem w ofercie Zymöl. Przez producenta dedykowany ciemnym lakierom, w praktyce sprawdza się doskonale na każdym rodzaju lakieru samochodowego, wydobywając bardzo dużo głębi i uwydatniając ziarno. Zawiera 37% brazylijskiej żółtej Carnauby, co w tej klasie czyni go oczywistym liderem. Trwałość jednej warstwy wosku może dochodzić nawet do 2 miesięcy (zależnie od przebiegów, stylu jazdy i mycia auta), zaś przy dwóch warstwach potrafi się utrzymywać nawet do 3 miesięcy. Oprócz doskonałej trwałości zapewnia też świetne kropelkowanie. Wosk ten jest zamknięty w postaci enzymu, który dopiero na powierzchni auta, w kontakcie z powietrzem, przemienia się w pełnowartościowy wosk, głęboko wnikający w strukturę lakieru. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, t.j.: olejki kokosowy i bananowy, cocoamid (wydobyty z kokosa), żywicę drzewa montan, propolis.

Pojemność 227g

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Umyj i osusz samochód. Zalecamy wykonanie oczyszczenia lakieru za pomocą preparatu do smoły, deironizera do zanieczyszczeń metalicznych, ewentualnie glinkowanie.
  • Następnie nałóż cleaner Zymol HD-Cleanse za pomocą bawełnianego aplikatora. Pracuj na powierzchni 40x40cm i staraj się maksymalnie wypracować cleaner na lakierze, a następnie wypoleruj nadmiar za pomocą gładkiej mikrofibry.
  • Aplikuj wosk Zymol Carbon za pomocą piankowego aplikatora. Szybko rozprowadź go za pomocą ruchów kolistych lub prostych. Zaaplikuj wosk na cały element, a jeżeli jest bardzo duży to pół elementu i rozpocznij docierania za pomocą puszystej mikrofibry.
  • Zalecamy zrobić drugie dotarcie za pomocą gładkiej mikrofibry, w celu osiągnięcia maksymalnej głębi
  • Pełne utwardzenie i właściwości, wosk osiąga po około 45 minutach

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...