0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Gtechniq C1 Crystal Lacquer 50ml Powłoka kwarcowa

452,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: Gtechniq

Short Description

Gtechniq C1 Crystal Lacquer to najlepsza ochrona lakieru oraz laminatu. Tworzy bardzo twardą i niewidzialną krystaliczną powłokę która również ogranicza przywieranie brudu i powstawanie kolistych zarysowań. Trwale konserwuje kolor i utrzymuje połysk samolotów / jachtów / pojazdów. C1 jest super trwały i odporny na mocną chemię.

C1 - 50ml

Opis

Szczegóły

Właściwości C1 Crystal Lacquer:

  • Trwałość: Najlepsza wytrzymałość. W przeciwieństwie do kosmetyków polimerowych, z woskiem z carnauba oraz teflonem, Crystal Lacquer staje się częścią chemicznej matrycy materiału, a nie jedynie „chwyta” powierzchnie w sposób, który w warunkach miejskich, a szczególnie w zimę nie gwarantuje trwałości.
  • Podczas niezależnych badań udowodniono, że C1 przewyższa trwałością połysku konkurencyjne produkty, nawet 10 krotnie.
  • Odporność na zadrapania: Kompozytowe nano-pokrycie C1 tworzy bardzo twardą krystalizującą się powłokę. Ochrona C1 zapobiega tworzeniu się małych zadrapań spowodowanych szybkimi i nieuważnymi technikami mycia samochodu, w szczególności na delikatnym lakierze. Spośród niezależnych badań oraz przeprowadzonych testów na syntetycznych polimerach, woskach carnauby oraz pochodnych, wykazano, że C1 jest co najmniej o 50% bardziej odporny na zarysowania.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...