0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Zaprawka Zestaw 2 - Podkład, Baza, Bezbarwny

45,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 29 szt )

Producent: MX NOWICKI

Short Description

Lakier samochodowy + lakier bezbarwny + Korroplex na rdzę w pojemnikach z pędzelkiem o pojemności 20ml . Zaprawka to prosty sposób na zapobieganie korozji oraz poprawienie estetyki auta. Lakiery dobieramy z mieszalnika Spies Hecker, dzięki czemu lakier pasuje niemal idealnie. Informacje niezbędne do produkcji zaprawki: marka i model samochodu, rok produkcji oraz numer lakieru. W przypadku lakierów specjalnych może wystąpić konieczność dopłaty. Informacji udzielamy po otrzymaniu kodu lakieru.

UWAGA: Czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych!

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w Macierzyszu, zaprawki dorabiane są na miejscu w ciągu 15 minut

Produkt sprzedawany na indywidualne zamówienie - nie podlega zwrotowi.

Darmowa dostawa od 100zł - cennik wysyłek

* Wymagane pola

45,00 zł

Opis

Szczegóły

  • Każdy samochód posiada swój fabryczny numer lakieru. Jest on zapisany na tabliczce znamionowej, która zlokalizowana jest w różnych miejscach, a numer zapisany jest w charaterystyczny, dla danej marki samochodu, sposób.  Chcąc pomóc Wam zlokalizować tabliczkę z numerem lakieru przygotowaliśmy szczegółową instrukcję.
  • Uwaga!!! Sam lakier bazowy to nie wszystko. Musi on zostać pokryty lakierem bezbarwnym który nada połysk i ochronę. Wyjątkiem są lakiery jednowarstowe (tzw: akryle). Jednak zdaża się to bardzo rzadko i dotyczy jedynie starych samochodów z monokolrami (lakier nemetaliczny!!!). O powłokach lakierniczych możecie przeczytać tutaj.
  • W zestawie #2 otrzymujesz środek wiążący rdzę Korroplex, firmy Forch. Idealnie nadający się do zaprawek. Wiąże pozostałości rdzy, którą ciężko jest usunąć przy małych naprawach. Działa antykorozyjnie, a także poprawia przyczepność kolejnej warstwy lakierniczej. Można szpachlować lub lakierować już po 3 godzinach.
  • Rysy, odpryski, możesz samemu poprawić wygląd swojego samochodu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zrobić zaprawkę, odwiedź naszego bloga
  • Jeżeli masz lakier bezbarwny możesz kupić sam lakier bazowy klikając tutaj
  • Jeżeli chcesz kupić mały zestaw (lakier bazowy + lakier bezbarwny) przejdź tutaj

Recenzje

1 produkt(ów)

Marcin 141/05/2019 22/05/201918:25
Polecam!
Produkt bardzo dobry, łatwy w aplikacja, uzyskany efekt zadowalający.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...