0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Zymöl Concours Glaze Wosk Concoursowy

1 099,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Zymöl

Short Description

Zymöl Concours Glaze został stworzony przez założycieli marki Zymol dla ich prywatnych samochodów. Obecnie jest dostępny dla wszystkich, którzy oczekują połysku i głębi koloru, jakimi szczycą się auta z najlepszych światowych pokazów. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju i koloru lakieru. Concours zawiera 47% białej i żółtej carnauby ( 90% białej i 10% żółtej). Przyjemności z woskowania Concoursem nie da się opisać. Będzie to dla Ciebie fantastyczna przygoda i odpoczynek po całym tygodniu pracy. Jeżeli jesteś fanem pięknej motoryzacji, to Twoje auto zasługuje na ten wosk.

Pojemność 236ml

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Umyj i osusz samochód. Zalecamy wykonanie oczyszczenia lakieru za pomocą preparatu do smoły, deironizera do zanieczyszczeń metalicznych, ewentualnie glinkowanie.
  • Następnie nałóż cleaner Zymol HD-Cleanse za pomocą bawełnianego aplikatora. Pracuj na powierzchni 40x40cm i staraj się maksymalnie wypracować cleaner na lakierze, a następnie wypoleruj nadmiar za pomocą gładkiej mikrofibry.
  • Aplikuj wosk Zymol Concours za pomocą piankowego aplikatora. Szybko rozprowadź go za pomocą ruchów kolistych lub prostych. Zaaplikuj wosk na cały element, a jeżeli jest bardzo duży to pół elementu i rozpocznij docierania za pomocą puszystej mikrofibry.
  • Zalecamy zrobić drugie dotarcie za pomocą gładkiej mikrofibry, w celu osiągnięcia maksymalnej głębi
  • Pełne utwardzenie i właściwości, wosk osiąga po około 45 minutach

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...