0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

BigBoi BlowR BUDDI Car Dryer - Poręczna dmuchawa do osuszania auta

659,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 659,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: BigBoi

Short Description

BigBoi BlowR BUDDI Car Dryer - to urządzenie które powinno być na wyposażeniu każdego fanatyka detailingu! Jest to najnowsza, poręczna wersja dmuchawy która pozwala obniżyć praktycznie do zera ryzyko zarysowania lakieru podczas jego osuszania. Zapomnij więc o takich uszkodzeniach lakieru jak swirle czy hologramy, które mogły powstawać wcześniej na skutek nieumiejętnego suszenia lub wykorzystywania nieodpowiednich ręczników.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

BlowR BUDDI wyposażony jest w silnik o mocy 1000W (równowartość 1,2 HP) wykorzystujący do usuwania wody z karoserii i trudno dostępnych miejsc ogrzewane/ciepłe powietrze które dodatkowo jest filtrowane. Powietrze dzięki funkcji BigTechnology Temperature Technology (BTT) zawsze utrzymuje temperaturę o około 25 stopni Celsjusza większą niż temperatura otoczenia. Wszystko to zapewnia optymalne suszenie i odparowywanie wody.

W zestawie otrzymujemy dwie wymienne dysze, dzięki czemu możemy odpowiednio kierować strumień powietrza do wszelkich szczelin, wnęk i innych zakamarków.

Dmuchawa świetnie sprawdza się do usuwania wody z takich uporczywych miejsc jak wnęka klapki wlewu paliwa, obudowy lusterek, felg czy listew drzwiowych.

Możemy wybierać pomiędzy dwoma dostępnymi prędkości nadmuchu 72 km/h oraz aż 220 km/h.

Dmuchawa z serii BUDDI również posiada technologię "low noise" z podwójnym filtrem która znacznie obniża generowany hałas.

  • Gwarancja producenta 12 miesięcy
  • Wymiary: 25 x 22 x 13 cm
  • Technologia "low noise"
  • Technologia BTT
  • Regulowana prędkość nadmuchu

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...