Jesienne premiery ADBL już dostępne u nas! Tym razem polski producent wypuścił aż 6 nowych produktów!

Pierwszym z nich jest Ceramic QD - prosty w aplikacji quick detailer oparty na krzemie. Mieliśmy okazję sprawdzić go w trakcie naszej wizyty w ADBL Get Fun Center. Dostępny w czterech pojemnościach: 200ml, 500ml, 1L i 5L.

Kolejny z nich to Hybrid Glass - ten produkt mieliśmy okazję testować od kilku miesięcy. Oprócz zdecydowanego podbicia śliskości oraz hydrofobowości wyróżnia się również łatwością użycia. Także dostępny w pojemnościach 200ml, 500ml, 1L oraz 5L.

Trzeci produkt jest następcą dawnego Clay Glide, który był jednym z gorszych produktów w gamie ADBL'a. Zastępujący go Slippy jest kompletnie nowym produktem, który spełnia nasze oczekiwania jako poślizg pod glinkę. Cieszymy się, że ADBL potrafi słuchać głosów dochodzących z rynku i potrafi poprawić swoje błędy. Dostępny w pojemnościach 200ml, 500ml, 1L i 5L.

Oprócz chemii wprowadzili także nowe mikrofibry.

T1 - czyli wielozadaniowe mikrofibry, dzięki którym możemy wykonywać pracę na lakierze, poprzez docieranie wnęk drzwi aż do polerowania rur wydechowych. Opakowanie zawiera 10szt mikrofibr w kolorze czarnym o gramaturze 260gsm. Bardziej zaawansową wersją jest Pinky - każda strona ma inny rodzaj włókien. Dzięki swojej uniwersalności pozwala na czyszczenie różnych powierzchni. Mikrofibra w kolorze różowym o gramaturze 60gsm.

Ale skoro 10szt mikrofiber to za mało na przeciw wychodzi nam One Shot Microfibre Cloth - niezastąpione w szybkim przetarciu deski rozdzielczej z kurzu, ale także do dotarcia do zakamarków i dokończenia pracy po większych ręcznikach, które nie mają szansy wszędzie sięgnąć. Świetnie nadadzą się również do zastosowań domowych. Opakowanie przypominające pudełko chusteczek higienicznych, które pomieściło aż 50szt mikrofibr.

ADBL fibry