Kolejne nowości od FX Protect dotarły do naszego sklepu! Czym tym razem zaskoczył nas FX?

Leather Care jest to środek do zabezpieczania tapicerki skórzanej - odżywia, zmiękcza i zabezpiecza. Nadaje jedwabisty połysk, poprawia elastyczności skóry i zwiększa jej odporność na pęknięcia. Chroni przed wilgocią, odświeża kolor. Posiada właściwości antystatyczne i hydrofobowe. Produkt łatwy i bezpieczny w użyciu o przyjemnym zapachu.

Dostępny w pojemności 150ml i 500ml.

Interior Detailer to produkt typu all-in-one - czyści, pielęgnuje i zabezpiecza. Odżywia kolor i pozostawia satynowe wykończenie. Ma właściwości antystatyczne, hydrofobowe i filtry chroniące powierzchnię przed promieniami UV. Świetnie sprawdza się na elementach plastikowych, winylowych, gumowych, drewnianych i szklanych. Pracę uprzyjemnia zapach soczystego granatu.

Dostępny w pojemności 500ml, 1L oraz 5L.

Silky Detailer to quick detailer do zewnątrz, który odźywia kolor i wydobywa jego głębie. Pozostawia wysoki poziom połysku i nadaje hydrofobowość. Tworzy jedwabiście gładki w dotyku lakier, może być aplikowany również na mokro jako wspomaganie osuszania. Posiada także właściwości antystatyczne chroniące przed osadzeniem się kurzu. Bezpieczny a zarazem łatwy u użyciu, może być aplikowany na każdej zewnętrznej powierzchni (również w bardzo, bardzo niewielkiej ilości na powierzchniach szklanych). Zawieja przyjemne, lekko tropikalne nuty zapachowe.

Dostępny w pojemności 500ml, 1L oraz 5L.

Produkty dostępne już we wszystkich pojemnościach na naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym.