0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innovacar SP1 Prewash 4,54L

Normalna cena: 288,90 zł

Special Price 245,57 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 288,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 5 szt )

Producent: Innovacar

Short Description

Innovacar SP1 Prewash – to najbardziej odpowiedni środek do mycia wstępnego samochodu do usuwania dużej ilości zabrudzeń bez dotykania karoserii samochodu. To dopracowane rozwiązanie, które niezależnie od pH 11,50 gwarantuje bezpieczne stosowanie na delikatnych częściach samochodu, pozwalając na pewną pracę.

Pojemność 4,54L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Właściwości:

 • Jest to piana aktywna: tworzy mokrą, płaską pianę, specjalnie zaprojektowaną do łatwego nakładania i rozprowadzania na każdej powierzchni samochodu. Dzięki swojej formule utrzymuje cząsteczki brudu w zawiesinie, ułatwiając ich usunięcie.
 • Jest to głęboko organiczny środek czyszczący: to pierwszy szampon do mycia wstępnego do detali samochodowych z dodatkiem enzymów, podlega ochronie patentowej, który głęboko czyści organiczne zabrudzenia, zasadniczo enzymy mogą działać wielokrotnie na te same cząsteczki i molekuły brudne podłoże (jak warstwa gleby).
 • Wysokiej jakości surowce: szampon zawiera również surfaktanty pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest łagodny dla tworzyw sztucznych i nie zawiera dodatku wodorotlenku sodu, nie zawiera dodatku fosforu, EDTA, NTA.
 • Jest skoncentrowany: produkt jest w stanie usunąć film drogowy, owady, olej i smar bez żadnego działania mechanicznego.
 • Nawet przy zmniejszonej ilości ma znaczną moc mycia i naprawdę głębokiego czyszczenia.
 • Ułatwia spłukiwanie: dzięki obecności piany roślinnej i środków powierzchniowo czynnych łatwo się spłukuje.
 • Czysty zapach: produkt uwalnia przyjemny, czysty zapach.
 • Bezpieczny dla powłok ochronnych: jest idealny do konserwacji zastosowanych warstw nanotechnologicznych, aby uniknąć uszkodzenia wcześniej nałożonych warstw farby lub narażenia przyszłych powłok.

Średnie zużycie: 50 ml na pojazd.

Podsumowanie danych technicznych:

 • Działanie czyszczące: 5/5
 • Efekt piany: 5/5
 • Zdolność samooczyszczania: 5/5
 • Z dodatkiem enzymów: TAKezpieczny dla powłok: TAK
 • Bezpieczeństwo powierzchni: TAK
 • pH: 11,50

W przypadku aplikacji za pomocą lancy pianowej lub pistoletu pianowego:

zalecane rozcieńczenie wynosi od 1:3 do 1:9, należy użyć od 250 ml do 100 ml produktu i dodać pozostałą część wody (od 750 ml do 900 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu. Podczas zasilania rzeczywiste rozcieńczenie końcowe może osiągnąć około 1:60 do 1:150. Przy częstym czyszczeniu rozcieńczenie może wynosić 1:15; tzn. należy użyć 60 ml produktu i dodać pozostałą część wody (940 ml), aby otrzymać 1 L gotowego do użycia roztworu.

Podczas zasilania rzeczywiste rozcieńczenie końcowe może osiągnąć około 1:240.

W przypadku stosowania z pianownicy ręcznej:

zalecane rozcieńczenie wynosi 1:50; użyć 20 ml produktu i dodać pozostałą część wody (980 ml), aby uzyskać 1 L roztworu gotowego do użycia. Przy częstym czyszczeniu rozcieńczenie może osiągnąć 1:100; tzn. należy użyć 10 ml produktu i dodać pozostałą część wody (990 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu.

W przypadku intensywnych zabrudzeń zalecane rozcieńczenie wynosi 1:25; tj. należy użyć 40 ml produktu i dodać pozostałą część wody (960 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu. Do felg i opon: zalecane rozcieńczenie wynosi od 1:5 do 1:15, należy użyć od 200 ml do 70 ml produktu i dodać pozostałą część wody (od 800 ml do 930 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...