0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Zestaw do czyszczenia i konserwacji skórzanej tapicerki Strong

122,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 122,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 12 szt )

Producent: Colourlock

Short Description

Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej idealnie nadaje się do skór w Państwa aucie. Skórzana tapicerka samochodowa kojarzy się nam jednoznacznie z luksusem. Jednak często spotykamy się z opiniami, że skóra w autach jest problematyczna i ciężka w utrzymaniu. Zwykle jest to spowodowane, tym, że kierowcy nie dbają o swoją skórzaną tapicerkę, bądź robią to w sposób nieodpowiedni. Z uwagi na ciągłe ścieranie, wysoką temperaturę panująca w autach w lecie, tapicerkę należy odpowiednio pielęgnować. Dzięki temu będziecie się Państwo cieszyć przez wiele lat pięknem foteli obitych skórą. Środki, które Państwu oferujemy zawierają składniki, chroniące skórę przed czynnikami, mającymi największy wpływ na jej zużycie: wycieraniem, temperaturą i promieniami słonecznymi. Stosowanie naszych środków pielęgnacyjnych przedłuża żywotność i atrakcyjność, oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapicerki samochodowej.

Zestaw z mocnym środkiem czyszczącym "Strong Clean", do bardzo zabrudzonych skór

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Zastosowanie:Skóra gładka w skórzanej tapicerce samochodowej. Nie należy stosować środka do skór anilinowych, skór otwartych, nubuk,welur.

Zawartość:200ml Strong Clean, 150 ml Leder Versiegelung, szczotka do czyszczenia skóry, ściereczka z mikrofibry. Ilość jest wystarczająca, dla przeprowadzanie trzy krotnej pielęgnacji i konserwacji kompletu foteli samochodowych.

Strong Clean:Środek jest sprzedawany w specjalnej butelce z aplikatorem piany. Dzięki temu ogranicza się używanie wody, która jest dla skóry szkodliwa. Strong Clean zawiera specjalną kombinację silnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp.

Leder Versiegelung: Środek zabezpiecza przed wycieraniem i pękaniem skóry, jednocześnie impregnuje powierzchnię skóry zapewniając jej ochronę przed wycieraniem. Zawarte w nim antyutleniacze hamują proces rozkładu skóry, a filtry UV chronią powierzchnie starszych skór przed wyblakaniem. Po takim zabiegu skóra odzyskuje znowu swoją miękkość i jest odpowiednio natłuszczona.

Użycie:Przed pielęgnacją skóra powinna była zostać dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń środkiem Strong Clean. Świeże plamy najlepiej usunąć natychmiast, za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć. Nałożyć pianę Strong Clean na zwilżoną uprzednio szczotkę, czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostałości usunąć miękką szmatką z mikrofibry. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po czyszczeniu pozostawić tapicerkę do wyschnięcia. Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności farby. Minimum dwie godziny po użyciu środka czyszczącego można przystąpić do pielęgnacji.  Leder Versiegelung nanosimy okrężnymi ruchami za pomocą miękkiej ściereczki. Środek po nałożeniu należy pozostawić do wyschnięcia.

Zalecenia ogólne: W wypadku zniszczonych powierzchni (mocno używanych wystawionych na działanie temperatury i promieni słonecznych) konserwację należy przeprowadzać co 3 miesiące. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić! Zaleca się czyszczenie i konserwację przeprowadzać w miejscu, w którym nie występuje duże nasłonecznienie.

UWAGA. W przypadku niewielkich zabrudzeń i do regularnego czyszczenia, zalecamy użycie Soft Cleanera

 

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

1-5 of 6

Strona:
 1. 1
 2. 2
Damian 142/05/2023 23/05/202321:28
Zestaw Strong
Cleaner działa bardzo fajnie, piana długo się utrzymuje, ładnie doczyszcza skórę. Zabezpieczenie na okres 2-4 miesięcy fajnie zabezpiecza skórę przed wycieraniem i odbarwianiem np od jeansów.
 • Łatwość pracy, wydajność
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Dawid 297/10/2022 25/10/202216:50
Polecam
Od kiedy pamiętam stosuje produkty z COLOURLOCK. Przeważnie jest to wersja strong do bardziej zabrudzonych skór. Przede wszystkim bardzo dobrze zrobiona instrukcja krok po kroku jak pracować z środkami. Cały pakiet działa super od czyszczenia do impregnacji . Pozostawia przyjemny zapach i co najważniejsze zostawia po sobie gładką i czystą skórę.
 • Nie nabłyszcza sztucznie powierzchni
 • brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Marcin 193/07/2020 12/07/202009:33
 • dłużej niż 4 lat
Polecam
Pierwszy raz używałem tych preparatów do skór. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Doczyszczona i naturalnie wyglądająca skóra. Ogromną zaletą jest forma zestawu z akcesoriami. Do pracy należy przygotować więcej mikrofibr.
Środek czyszczący (200ml) wystarczył na jedno średniej wielkości auto - producent zakłada 2-3.
 • produkt w zestawie, łagodny mydlany zapach
 • brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Rafcio 226/08/2017 15/08/201706:36
Pooecam
Zestaw kupiłem po obejrzeniu filmu na yt.
Nie ukrywam że kiedyś pracowałem na myjni więc trochę pojecia mam. Mimo to oferowany zestaw zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Rafcio 226/08/2017 15/08/201706:36
Pooecam
Zestaw kupiłem po obejrzeniu filmu na yt.
Nie ukrywam że kiedyś pracowałem na myjni więc trochę pojecia mam. Mimo to oferowany zestaw zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1-5 of 6

Strona:
 1. 1
 2. 2
What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...