0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Funky Witch Hypnotic Icon Quick Detailer 215ml

35,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Funky Witch

Short Description

Funky Witch Hypnotic Icon Quick Detailer to kolejny QD po legendarnym już Botoxie. Hypnotic Icon oparty jest na naturalnej carnaubie. Dzięki temu mocno przyciemnia i daje dużo głębi. Fanatyków wosków naturalnych powali efekt mokrości lakieru. Produkt stworzony i dedykowany w celu wzmocnienia działania wosku Funky Witch Hypnotic Icon. Z powodzeniem może być również wykorzystywany na innych naturalnych lub hybrydowych woskach. Oczywiście jak zawsze przyjemność i łatwość aplikacji na najwyższym poziomie.

Pojemność 215ml + atomizer

Darmowa dostawa od 100zł - cennik wysyłek

Opis

Szczegóły

  • Umyj i osusz auto
  • Na element delikatna mgiełka QD Hypnotic Icon,  następnie rozprowadź go za pomocą mikrofibry o gładkiej strukturze i gramaturze do 350GSM
  • Przy odpowiedniej ilości preparatu, dobrej mikrofibrze i poprawnym roztarciu, nie będziesz musiał ponownie docierać powierzchni
  • Jeżeli nie czujesz pewności dotarcia, wypoleruj powierzchnię drugą mikrofibrą. W tym przypadku możesz już wykorzystać bardziej puszystą stronę.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Janusz 169/06/2021 19/06/202114:49
  • dłużej niż 2 lat
Wolę Botox
Tak jak pisałem w recenzji Botox. Ten QD jest bardzo fajny praktycznie po odparowaniu nie musimy docierać ale to właśnie na moim czarnym lakierze Botox wygląda lepiej.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...