0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

FX Protect Active Foam 5L

149,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 149,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: FX Protect

Short Description

FX Protect Active Foam to kolejny wyjątkowy produkt firmy FX który zwrócił naszą uwagę podczas testów. Piana aktywna pozostawia po sobie śliski film, który poprawia późniejsze mycie zasadnicze za pomocą szamponu i rękawicy. Podczas mycia musimy minimalizować ryzyko porysowania lakieru. A im bardziej śliska powierzchnia, tym to ryzyko spada. Olejki zawarte w tej pianie nie wpływają negatywnie na powłokę, czy wosk, a jednocześnie poprawiają poślizg i bezpieczeństwo mycia. Ogromne brawa za stworzenie takiej piany, która zdecydowanie wybija się na tle konkurencji. Piana posiada neutralne pH, a dokładnie 7-9.

Pojemność 5L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Do pianownicy pod myjkę wysokociśnieniową rozcieńcz 1:8 do 1:16
 • Do pianownicy ręcznej możesz rozcieńczać według zaleceń producenta w proporcji 1:200 do 1:300. Przy takich rozcieńczeniach zalecamy najbardziej spieniające wkładki filcowe. Piana jest bardzo rzadka ale równo pokrywa powierzchnię lakieru, a siła domycia jest naprawdę dobra. Szczególnie w okresie wiosenno letnim lub gdy myjesz samochód często, takie rozcieńczenie powinno być wystarczające.
 • W przypadku większych zabrudzeń możesz rozcieńczyć w pianownicy ręcznej 1:100 do 1:150. W tym przypadku zastosuj wkładki filcowe średnio lub lekko spieniające.
 • FX Protect Active Foam świetnie sprawdza się jako oprysk. W takim przypadku zalecamy rozcieńczenie 1:10 do 1:100 w zależności od zabrudzeń.
 • Pamiętaj żeby aplikować pianę lub oprysk na suchy i zimny lakier
 • Nanoś zawsze od dołu do góry
 • Kiedy piana zacznie spływać lub wysychać, rozpocznij dokładne płukanie wodą pod ciśnieniem

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...