0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innotec High-Tef Oil 500ml Smar Teflonowy

119,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 24 szt )

Producent: Innotec

Short Description

Innotec High-Tef Oil jest wysokiej jakości smarem, który został stworzony na bazie PTFE. High Tef Oil ma bardzo dobre właściwości smarne, jest odporny na nacisk i temperatury od -50°C do + 250°C. Produkt dzięki dużej zawartości teflonu ułatwia również poluzowanie zakleszczonych części. Ponieważ High Tef Oil doskonale wypiera wilgoć nadaje się w miejsca gdzie ta wilgoć się zbiera. Poza tym produkt daje bardzo dobrą ochronę antykorozyjną. Dzięki temu, że nasz High Tef Oil posiada niski opór tarcia jest on doskonałym uniwersalnym smarem nadającym się w miejsca, które są narażone na ścieranie się, czy tarcie np.: tulejki, itd. High Tef Oil jest bezbarwny dzięki czemu podczas pracy z nim nie pozostają nam brudne ślady. High Tef Oil znacznie ułatwia demontaż części, które są mocno zakleszczone.

Pojemność 500ml spray

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Recenzje

1 produkt(ów)

Michał 317/11/2022 14/11/202219:32
Ocena Produktu
Produkt SMAR TEFLONOWY Którego miałem możliwość przetestować Jest to specyfik który bardzo mnie pozytywnie zaskoczył, w testach które przeprowadziłem:
-Smar jest odporny na wodę po wyschnięciu .

-Po aplikacji na części których w skład wchodzi guma nie zachodzi z nią w reakcje co jest bardzo dużym plusem gdyz nie trzeba sie obawiać ze po przesmarowaniu zaworu przełączającego wodę w kranie nie dojdzie do spuchnięcia gumy uszczelniającej.

- Bardzo dobrze wchodzi w reakcje z metalem co pozwala na dłuższe działanie smarowania .

-Jesli chodzi o stacyjki owszem tez zdaje egzamin lecz aplikacja musi być w dosłownym słowa tego znaczeniu minimalna .

- Test zardzewiałej kłódki: Preparat przeszedł pozytywnie lecz trzeba trochę odczekać by preparat dobrze spenetrował miejsce zakleszczenia .
 • Bardzo dobrze smaruje, i wchodzi bezinwazyjnie z materiałami wykonanymi z gumy
 • Na Ten Czas bez Uwag
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
  • @Michał  P.S Jesli chodzi jednak o minusy tego produktu ,to jednak nie jest to produkt czysto przezroczysty ,tak jak jest to napisane w recenzji producenta ,lecz ma zabarwienie zółte .
   Dodaj komentarz do recenzji
   0
   0
Show more comments (-1) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...