0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innovacar DS Scale 100ml

64,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 64,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 16 szt )

Producent: Innovacar

Short Description

Innovacar DS Scale  to kwaśny szampon samochodowy do usuwania delikatnych plam po wodzie, czyli tak zwanych water spotów. Kamień osadza się na karoserii w postaci mikrocząsteczek, które nie zawsze są widoczne gołym okiem, tworząc mikro warstwę na powłokach ochronnych. Z biegiem czasu zmniejsza to skuteczność ochrony i hydrofobowość produktów ceramicznych, a jako użytkownicy myślimy że powłoki już nie ma. W takich przypadkach musimy oczyścić powłokę, a produktem od którego należy zacząć, jest kwaśny szampon DS Scale.

Pojemność 100ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Cechy produktu:

 • Szampon samochodowy 2w1: to idealne rozwiązanie w fazie mycia, czyli jako szampon oczyszczający do stosowania co około 4 cykle mycia. Z drugiej strony, jeśli jest stosowany w czystej postaci lub bardziej skoncentrowany,
 • DS Scale jest środkiem usuwającym kamień i osady wapienne, który można stosować na uporczywe plamy z wody lub kwaśnego deszczu. Odtyka powłoki ochronne: usuwając wapienną warstwę powierzchniową i zanieczyszczenia, przedłuża żywotność nałożonych wcześniej warstw ochronnych.
 • Nie uszkadza folii ochronnych: nawet jeśli jest używany w postaci nierozcieńczonej lub bardziej skoncentrowanej do usuwania kamienia, lub innych zanieczyszczeń, DS Scale nie uszkadza warstw ochronnych na karoserii.
 • Nadaje się do okien, reflektorów i emblematów: może być również stosowany do usuwania osadów kamienia ze szkła, reflektorów, twardych plastików zewnętrznych lub elementów dekoracyjnych samochodu, takich jak emblematy, napisy oraz elementy aluminiowe lub metalowe.

Średnia zużycie:

W przypadku aplikacji za pomocą pianownicy ręcznej lub wiadra:

Do czyszczenia konserwacyjnego lub w przypadku stosowania jako auto szampon wapienny: zalecane rozcieńczenie wynosi 1:50, w zasadzie należy użyć 20 ml produktu i wypełnić pozostałą część wodą (980 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu.

Do nadzwyczajnej dekontaminacji lub kwaśnych deszczy: użyj produktu nierozcieńczonego lub rozcieńczonego 1:5. Następnie użyć 200 ml produktu i uzupełnić pozostałą część wodą (800 ml), aby uzyskać 1 L roztworu gotowego do użycia.

W przypadku stosowania za pomocą lancy pianowej lub pistoletu pianowego:

Do czyszczenia konserwacyjnego lub w przypadku zastosowania jako szampon do usuwania kamienia samochodowego: stosować produkt nierozcieńczony lub rozcieńczony 1:3. Następnie pobrać 250 ml produktu i uzupełnić pozostałą część wodą (750 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu. Podczas podaży rzeczywiste końcowe rozcieńczenie może osiągnąć około 1:60.

Podsumowanie danych technicznych:

 • Usuwanie kamienia: 5/5
 • Czyszczenie mineralne: 5/5
 • Działanie czyszczące: 5/5
 • pH: 3.00

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...