0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innovacar S2 Foamy 1L

73,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 17 szt )

Producent: Innovacar

Short Description

Innovacar S2 Foamy – szampon samochodowy z aktywną pianą. Idealny produkt do całkowitego umycia i czyszczenia Twojego samochodu, zaprojektowany, aby zaoferować zaawansowane rozwiązanie do czyszczenia karoserii samochodu.

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Właściwości:

 • Głęboka dekontaminacja organiczna: S2 Foamy, pierwszy szampon z aktywną pianą do mycia samochodu z głębokim oczyszczaniem i wzbogacony enzymami, objęty ochroną patentową. Jest w stanie szybko i łatwo rozbić najbardziej uporczywe zabrudzenia organiczne, dzięki przedłużonemu działaniu enzymów na te same cząsteczki podłoża brudu.
 • Efekt śnieżnej piany: dzięki efektowi piany o długotrwałym przyleganiu do karoserii produkt ma więcej czasu na swoje działanie, a dzięki nawilżeniu minimalizuje się czas potrzebny na rękawice i pędzle.
 • Skoncentrowany: wystarczy mniejsza ilość produktu, aby osiągnąć znaczną i skuteczną moc czyszczącą, nawet przy głębokim czyszczeniu.
 • Środki ochronne: jest w stanie przedłużyć nałożone wcześniej powłoki ochronne i nanotechnologiczne oraz przygotować samochód do kolejnej obróbki ochronnej.
 • Szampon o neutralnym pH: Jego neutralne pH chroni powierzchnie karoserii poddane procesom powlekania i polerowania, a dzięki swoim właściwościom jest w stanie łatwo usunąć brud i zanieczyszczenia drogowe. Delikatny dla tworzyw sztucznych, a także surfaktantów pochodzenia roślinnego: formuła nie zawiera dodatku wodorotlenku sodu, nie zawiera dodatku fosforu ani EDTA ani NTA.
 • Dzięki zastosowaniu surfaktantów roślinnych „pękanie naprężeniowe” na częściach z tworzyw sztucznych jest znacznie zmniejszone, traktując je delikatnie, a tym samym lepiej je konserwując z czasem.

W przypadku stosowania z pianownicą ręczną lub metodą dwóch wiader:

zalecane rozcieńczenie wynosi od 1:25 do 1:50, tj. należy użyć 40 ml do 20 ml produktu i uzupełnić pozostałą część wodą (od 960 ml do 980 ml), aby uzyskać 1 L roztworu gotowego do użycia. Przy częstym czyszczeniu rozcieńczenie może sięgać 1:500: dlatego należy użyć 2 ml produktu i uzupełnić pozostałą część wodą (998 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu.

Do czyszczenia za pomocą pistoletu do piany:

zalecane rozcieńczenie wynosi 1:12; użyć 80 ml produktu i dodać pozostałą część wody (920 ml), aby uzyskać 1 L gotowego do użycia roztworu. Podczas dozowania rzeczywiste rozcieńczenie końcowe może osiągnąć około 1:195. Przy częstym czyszczeniu rozcieńczenie może wynosić od 1:25 do 1:50: dlatego należy użyć od 40 ml do 20 ml produktu i dodać pozostałą część wody (od 960 ml do 980 ml), aby otrzymać 1 L roztworu gotowego do użycia.

Podczas dozowania rzeczywiste końcowe rozcieńczenie może wynieść około 1:390 do 1:765.

W przypadku stosowania do mycia wstępnego w przypadku cotygodniowych zabrudzeń:

zalecane rozcieńczenie wynosi od czystego do 1:20; użyć do 50 ml produktu i wypełnić pozostałą część wodą (950 ml), aby uzyskać 1 L roztworu gotowego do użycia. Podczas dozowania rzeczywiste końcowe rozcieńczenie może osiągnąć około 1:315.

Podsumowanie danych technicznych:

 • Działanie czyszczące: 4/5
 • Efekt piany: 5/5
 • Z enzymami: TAK
 • Bezpieczny dla powłok: TAK
 • Bezpieczny dla powierzchni: TAK
 • pH: 7,00

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...