0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Lake Country HDO Blue Light Cutting Pad 140mm

108,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Lake Country

Short Description

Lake Country HDO Blue Light Cutting Pad wykonana jest z pianki o strukturze pół otwartej. Oznacza to że pianka daje nam dobre właściwości wentylacji, a co za tym idzie odbioru temperatury z lakieru, a jednocześnie nie posiada zbyt dużych komórek, dzięki czemu nie strzępi się tak szybko i nie mięknie. Niebieska piana świetnie sprawdza się do lekkiego cuttingu, szczególnie miękkich i średnich lakierów, jak również do one stepów i finishu. Po naszych testach widzimy ogromną wszechstronność tego pada. Serię HDO stworzono na potrzeby pracy z maszynami DA o dużym skoku. Cienka warstwa pianki roboczej jest połączona z twardą pianką pełniącą rolę podkładki. Daje nam to lepszą stabilność pracy. Zmniejszamy również uginanie się pada, przez co zwiększamy siłę polerowania.

Gąbka Niebieska - Light Cutting Pad. Pianka dosyć twarda, od spodu łączona z bardzo twardą. Według skali 1-10 Lake Country siła polerowania jest na poziomie 8 i wykończenie również na poziomie 8.

Średnica 140mm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...