0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Poka Premium Stojak na Felgi

Normalna cena: 439,90 zł

Special Price 373,92 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 439,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Poka Premium

Short Description

Stabilny i skrupulatnie wykończony stojak na felgi od Poka Premium. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez nas akcesoriów wspomagających pracę detailera. Narzędzie służące do wspomagania pracy przy felgach lub całych kołach. Dzięki 3 rolkom bez problemu obrócimy koło w dowolnym kierunku. Rolki można ustawiać pod kątem, wspierając koło o pałąk, lub poziomo bez użycia pałąka. Rozwiązanie to pozwala pracować przy feldze według własnych upodobań oraz możliwościach. Stojak wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałej 4 mm czarnej stali, precyzyjnie wyciętej i wygiętej, finalnie pokrytej proszkowym wykończeniem, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz, aby zapewnić dodatkową warstwę ochronną przed utlenianiem. Dolne rolki o długości 300 mm oraz górna o długości 400 mm (łączna długość pałąka 900 mm) dopasują się do felg w rozmiarze od 14” do 22”. Wysokiej jakości gumowe nóżki utrzymają stojak w jednej pozycji podczas całej pracy. Dzięki specjalnym, tylnym zagięciom pałąk jest bardzo stabilny nawet przy masywnych kołach.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Specyfikacja:

  • Wysokość  92cm
  • Głębokość 37cm
  • Szerokość 59cm
  • Lakierowanie proszkowe. Mimo wszystko zalecamy regularne sprawdzanie czy nie doszło do mechanicznego uszkodzenia stojaka i zerwania warstwy ochronnej, ponieważ mogłoby to doprowadzić do korozji. Zalecamy również osuszenie po zakończonej pracy.

Recenzje

1 produkt(ów)

Łukasz 301/10/2021 29/10/202118:37
Solidna konstrukcja
Solidnie zbudowany stojak, bardzo ułatwia pracę z kołami lub samymi felgami. Nie trzeba się gimnastykować z obracaniem koła. Polecam, produkt wart swojej ceny.
 • Solidna konstrukcja, ułatwia pracę.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...