0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Pure Chemie Odor Remover 750ml

49,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 6 szt )

Producent: Pure Chemie

Short Description

Pure Chemie Odor Remover to produkt oparty na nano cząsteczkach srebra. Stworzony do usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak swąd, zgnilizna, lotne związki organiczne. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze. Sprawdza się świetnie jak uzupełnienie pełnego detailingu wnętrza. Co kilka tygodni warto stosować również w ramach oczyszczenia wentylacji/klimatyzacji.

Pojemność 750ml z atomizerem

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Przed rozpoczęciem czyszczenia wnętrza dokładnie spryskaj całe wnętrze samochodu. Przy mocno wyczuwalnych nieprzyjemnych zapachach zalecamy zużycie 250ml na auto.
  • Jeżeli znasz źródła nieprzyjemnych zapachów, możesz to miejsce spryskać obficiej. Pamiętaj żeby dokładnie spryskać podsufitkę, materiałowe fotele, podłogę oraz inne elementy wykonane z tkaniny.
  • Zalecamy również odpalenie samochodu i ustawienie obiegu zamkniętego na 15 minut przy temperaturze 20oC.
  • Następnie rozpocznij odkurzanie i czyszczenie wnętrza samochodu
  • W ramach regularnego oczyszczenia wentylacji/klimatyzacji zalecamy spryskanie wnętrza (około 50ml Odor Removera) na odpalonym silniku i ustawionym obiegu zamkniętym wentylacji. Ustaw temperaturę na 20oC. Zamknij drzwi i pozostaw tak samochód na 15 minut. Następnie wyłącz silnik i dokładnie przewietrz auto.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

1 produkt(ów)

Marek 147/05/2022 28/05/202210:57
  • dłużej niż 2 lat
Opinia
Skutecznie usuwa zapachy. Zapach 'świeżego prania'. Przy nadmiarze produktu ma tendencje do zachowywania się jak bonnet na fibrze. Ale po wyschnięciu nic nie zostawia
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...