0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Rain-X niewidzialna wycieraczka

26,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 26,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Rain-X

Short Description

Niewidzialna Wycieraczka Rain-X poprawia widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy, tworząc niewidzialną powłokę odpychającą krople deszczu, deszcz ze śniegiem oraz śnieg. Krople deszczu w zetknięciu z niezwykle gładką powłoką są zdmuchiwane przez siłę wiatru wytwarzaną podczas jazdy. Powłoka ułatwia również szybkie usunięcie lodu, soli, błota i resztek owadów. Idealnie nadaje się do szyb przednich, bocznych, tylnych oraz szklanych kloszy reflektorów. Przy prędkości 100km/h, 1 sekunda pozwoli Ci zatrzymać się 28m wcześniej. Stosowanie Niewidzialnej Wycieraczki Rain-X, poprawia widoczność podczas jazdy w deszczu, dzięki czemu zbliżające się obiekty są widoczne nawet sekundę wcześniej. Testy wykazały, że użycie preparatu poprawia widoczność w ciężkich warunkach pogodowych, co znacznie skraca czas reakcji kierowcy.

Pojemność 200ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Recenzje

2 produkt(ów)

Konrad 299/10/2020 26/10/202021:43
  • dłużej niż 4 lat
Wycieraczka
Bardzo dobra idealna na boczne szyby super efekt.
  • Super
  • Brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Darek 63/03/2019 05/03/201917:36
Daje radę
Sam pomysł stworzenia powłok hydrofobowych na szyby jest niesamowity. Przy zastosowaniu tych preparatów, podczas jazdy nawet w silnym deszczu z odpowiednio dużą prędkością, można niemalże zrezygnować z używania wycieraczek. A widok kropli wody przesuwających się ku górze po przedniej szybie, "zabierających" ze sobą te napotkane po drodze - bezcenny ;).
Nawet ten chyba najbardziej popularny i niedrogi preparat daje radę. Oczywiście, może nie jest jakoś super trwały, ale przy starannej aplikacji, na początek...;) jest OK.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

2 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...