0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Shiny Garage Leather Cleaner 500ml

44,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Shiny Garage

Short Description

Shiny Garage Leather Cleaner to bardzo bezpieczny preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej. Można aplikować go za pomocą dołączonego atomizera lub przelać do butelki z pianowniczką. Pierwszą opcję polecamy przy małych zabrudzeniach oraz tam gdzie liczy się czas i musimy tylko lekko odświeżyć powierzchnię skóry. W przypadku zastosowania pianowczniki czas pracy może się wydłużyć, ale dokładność i siła czyszczenia będą dużo lepsze. Zwiększymy również wydajność preparatu oraz unikniemy przemaczania skóry ponieważ piana działa tylko na górnej powierzchni tapicerki.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Pamiętaj żeby przed czyszczeniem odkurzyć skórę i wydmuchać sprężonym powietrzem szwy, jeżeli masz dostęp do kompresora.
 • Wstrząśnij produkt przed użyciem
 • Możesz aplikować za pomocą dołączonego atomizera. Zawsze nanoś produkt na akcesoria do czyszczenia i dopiero rozpocznij czyszczenie.
 • W przypadku małych zabrudzeń wystarczy spryskać mikrofibrę i czyścić powierzchnię tapicerki. Od razu po czyszczeniu zbierz brud za pomocą białej mikrofibry
 • Przy większych zabrudzeniach spryskaj szczoteczkę i czyść tapicerkę ruchami prostymi w różnych kierunkach lub ruchami kolistymi. Czyść małe powierzchnie, siedzisko podziel na 3-4 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy, zbierz brud za pomocą białej mikrofibry.
 • Przy większych zabrudzeniach zachęcamy skorzystac z pianowniczki. W tym przypadku nanoś pianę na szczoteczkę i czyść zabrudzoną powierzchnię ruchami prostymi w różnych kierunkach lub ruchami kolistymi. Siedzisko zalecamy podzielić na 5-6 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy zbierz brud za pomocą białej mikrofibry. Pamiętaj żeby w trakcie czyszczenia płukać szczoteczkę w ciepłej wodzie i odsączyć o mikrofibrę przed nałożeniem kolejnej porcji Leather Cleaner'a.
 • Po czyszczeniu odczekaj godzinę i rozpocznij zabezpieczenie
 • Shiny Garage Leather Cleaner nie posiada dodanego olejku zapachowego. Mocno wyczuwalny podczas czyszczenia jest chemiczny zapach.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...