0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Ultracoat Quartz Tire Dressing 500ml

59,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Ultracoat

Short Description

Quartz Tire Dressing to preparat służący do zabezpieczenia opon i elementów gumowych. Posiada przyjemny, jagodowy zapach i charakteryzuje się banalnie prostą aplikacją, którą wykonasz za pomocą dołączonego do zestawu atomizera.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Zawartość krzemionki zapewnia maksymalny poziom hydrofobowości utrzymujący się przez kilka tygodni od aplikacji. Samodzielnie zdecyduj o sposobie wykończenia powierzchni, która w zależności od aplikacji może być zarówno satynowa, jak i błyszcząca.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

1 produkt(ów)

Marek 303/10/2021 31/10/202118:05
  • dłużej niż 3 lat
Opina
Na moich gumach (continental) efekt lekkiej satyny. Więcej przyciemnia niż nadaję połysku. Wygląd trochę ciemniejszy jak u nowej opony. Takiego produktu szukałem. Guma jest hydrofobowa odrazu po aplikacji. Polecam jednak przetrzeć mikrofibrą po aplikacji gdyż nie dotarcie na tych gumach powoduje efekt porównywalny jak połyskujący dressing na japońskich plastikach. Miejscami widać bałagan. Po przetarciu jest okej.
1
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...