Linia nazywa się HOLAWESOME od angielskiego HOLO (hologram na etykiecie) i AWESOME (czyli niesamowite).

Charakteryzują się one przeźroczystymi butelkami, hologramowymi etykietami, recepturą uwzględniającą najnowsze odkrycia w branży i nietypowymi kolorami produktów.

W ofercie znajdziecie 4 produkty:

Shampoo2 - czyli ulepszona wersja kultowego Shampoo z ADBL. Neutralne pH, większa śliskość, lepsza piana i lepsze wypłukiwanie. Rozcieńczenie 1:400 (25ml na 10l wody) spowoduje stabilną i zbitą pianę, co daje lepszą lubrykację. Zapach pozostaje colowy ale z nutką wiśni :)

Glass Cleaner2 - ulepszona wersja znanego wszystkich Glass Cleanera z ADBL. Zwiększono w nim odparowywanie przez co mycie szyb będzie szybsze i bez smug. Oczywiście podniesiony został też poziom odtłuszczania.

Tangy - prawdziwie kwasowy szampon nawet w roztworze roboczym. Świetnie spisze się przy myciu aut zabezpieczonych ceramiką, woskami. Bardzo pomocny przy usuwaniu osadów mineralnych z karoserii. Do tego zapach figi i pienienie na wysokim poziomie.

Yeti Pearl - wzbogacona wersja dawnego Yeti. Została tu zwiększona moc domywania przy neutralnym pH. Rozcieńczenie w pianownicy PA to tylko 50ml na 1L wody. W pianownicy ręcznej 1:500. Konsystencja przypominająca mleko pozwala lepiej zwilżyć powierzchnię.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w pojemnościach 500ml, 1L i 5L.