0 produkt(y) - 0,00 zł

Poniższa oferta skierowana jest do studiów detailingowych zarówno początkujących jak i również dla tych z dużym stażem. Ponadto oferta dotyczy również wszelkich firm usługowych, jak myjnie czy salony samochodowe, które planują rozszerzyć swoją ofertę o usługi detailingowe.NA JAKIE KORZYŚCI MOGĄ LICZYĆ STUDIA I FIRMY USŁUGOWE?

rabat
Rabat i doradztwo

Klienci usługowi otrzymują stały rabat na cały asortyment z naszej oferty. Ponadto oferujemy nielimitowaną pomoc techniczną w zakresie doboru chemii i akcesoriów.

rabat
Planowanie budowy studia detailingowego

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie praktycznego urządzenia studia. Pomagamy wydzielić strefy, zorganizować przestrzeń, dobrać oświetlenie oraz optymalną kolorystykę. Współpracujemy z firmami, które wykonują instalacje wodne pod myjki wysokociśnieniowe oraz instalacje sprężonego powietrza.

koszyk
Szkolenia i pomoc prawna

Nasza firma prowadzi również szkolenia z zakresu detailingu. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dla całego zespołu z danego studia lub szkolenie indywidualne dopasowane do potrzeb i umiejętności osoby szkolonej. Oferujemy również pomoc w zakresie wymogów prawnych, które spoczywają na właścicielach firm detailingowych.JAK ZAMAWIAĆ JAKO STUDIO | FIRMA USŁUGOWA?


Skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres sklep@mxnowicki.pl lub telefonicznie +48 735 977717. Pamiętaj żeby wspomnieć, jaki rodzaj współpracy i oferty Cię interesuje


Następnie załóż konto /zarejestruj się w naszym e-sklepie


Po rejestracji otrzymasz dostęp do panelu klienta z przypisanymi rabatami. Zamówienia będzie można składać za pośrednictwem e-sklepu