0 produkt(y) - 0,00 zł

PRAKTYCZNE METODY SZKOLENIOWE

Najważniejszą częścią oferowanych przez nas szkoleń są zajęcia manualne, kształtujące prawidłowe postawy detailingowe. Większość czasu szkoleniowego to testy, próby, zmagania. Uważamy, że najlepsi detailerzy zdobywają fach, dzięki doświadczeniu oraz ciągłej nauce. Jednak teoretyczny wstęp jest niezbędny by uniknąć błędów i zdać sobie sprawę z konsekwencji podejmowanych wyborów. Dlatego szkolimy również z zakresu chemii, często fizyki. Sprawdzamy przełożenie teorii na praktykę. Wszystko w celu łatwiejszego i przyjemniejszego przyswojenia wiedzy.NASI TRENERZY

W szkoleniu bierze udział tylko cztery kursantów, prowadzonych przez dwóch trenerów. Trenerami podczas szkoleń są nasi doświadczeni detailerzy, którzy na co dzień wykonują usługi w pracowni.

OKREŚL SWÓJ POZIOM

Detailing jest obecnie bardzo rozbudowaną dziedziną motoryzacji. Jedno szkolenie z pewnością nie wystarczy by stać się ekspertem. Oferowane przez nas szkoleniaprzeznaczone są dla osób, na różnym etapie zaawansowania i doświadczenia. Przygotowaliśmy programy zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Spróbuj realnie określić, na jakim jesteś etapie i jakich informacji najbardziej potrzebujesz.

PROGRAMY SZKOLENIOWE

Poniżej znajduje się oferta cenowa i szczegółowy program szkoleń. Dla osób, które wybiorą szkolenia w MX Nowicki przygotowaliśmy oferty specjalne. Uczestnikom szkoleń przysługuje jednorazowy 15% rabat na zakupy w naszym sklepie. Dodatkowo jeżeli korzystasz z kilku szkoleń lub przyjeżdżasz z daleka możesz skorzystać z 20% zniżki w pobliskim 3-gwiazdkowym hotelu Ibis Styles Warszawa West.

 POZNAJ NASZE PROGRAMY
SZKOLENIOWE
SPRAWDŹ

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

W każdym miesiącu, nasza pracownia zamienia się na jeden tydzień w obóz szkoleniowy. Dokładne terminy ustalamy najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursów. Zapisy na szkolenie prowadzimy poprzez nasz sklep internetowy w kategorii Szkolenia, drogą mailową lub telefoniczną. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
biuro@mxnowicki.pl
+48 735 977 717

Bilet na szkolenie możecie zakupić tutaj

Terminarz szkoleń październik 2023 r.

✔ - miejsce wolne | ✖ - miejsce zajęte
Poniedziałek 12.02.2024 r. Wtorek 13.02.2024 r. Środa 14.02.2024 r. Czwartek 15.02.2024 r. Piątek 16.02.2024 r.
Podstawy z zewnątrz Złożona korekta lakieru (DA) Aplikacja powłok Wnętrze czyszczenie i zabezpieczenie Flexxperts
Lakierowanie skór

KILKA PRAKTYCZNYCH INFORMACJI NA TEMAT SZKOLEŃ

  • SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH 8-16/17
  • W CENIE SZKOLENIA JEST OBIAD, CIEPŁE I ZIMNE NAPOJE ORAZ SŁODKIE PRZEKĄSKI
  • UDZIAŁ W SZKOLENIACH WYMAGA REZERWACJI ORAZ PEŁNEJ PRZEDPŁATY
  • PRZED SZKOLENIEM OTRZYMASZ NOTATNIK, ABYŚ MÓGŁ ZAPISAĆ KILKA WAŻNYCH INFORMACJI
  • ZAOPATRZ SIĘ W UBRANIA ROBOCZE. ZALECAMY RÓWNIEŻ ZABRAĆ DRUGĄ PARĘ BUTÓW LUB KALOSZE
  • PO SZKOLENIU OTRZYMASZ IMIENNY CERTYFIKAT