0 produkt(y) - 0,00 zł

Odstąpienie od umowy w MX NOWICKI

Chcesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny? bardzo proszę, masz do tego prawo.

Zasady:

  • Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym otrzymałeś/aś rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego podczas składania zamówienie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposobów dostarczenia oferowany przez nas)
  • Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że w oświadczeniu zaznaczono inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  • Artykuły należy odesłać lub przekazać nam na adres sklepu internetowego:
    MX Nowicki Paweł Nowicki ul. Podgrodzie 4, 05-850 Macierzysz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowano nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odstępujący od umowy ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiada także za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Jak odstąpić od umowy?

- Pobierz i wypełnij oświadczenie

W ciągu 14 dni od zamówienia musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą oświadczenia przesłanego:

  • pisemnie na adres: MX Nowicki Paweł Nowicki, ul. Podgrodzie 4, 05-850 Macierzysz
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: magazyn@mxnowicki.pl

- Następnie, w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy prześlij lub dostarcz nam rzeczy na adres MX Nowicki Paweł Nowicki, ul. Podgrodzie 4, 05-850 Macierzysz.

Szczegóły procesu odstąpienia od umowy znajdują się w regulaminie sklepu
Regulamin sklepu