0 produkt(y) - 0,00 zł

Metody płatności

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym możesz skorzystać z jednej z czterech metod płatności:

1) Szybka płatność PayU

PayU to jedna z form szybkich płatności internetowych typu pay-by-link. Wraz z Przelewy24 oraz Dotpay, należy do najpopularniejszych metod e-payment w Polsce. Dzięki udostępnieniu tej usługi, nie jesteśmy już skazani na tradycyjne przelewy czy płatności przy odbiorze. Szybkie płatności pozwalają oszczędzać czas i pieniądze.

Ważna informacja: serwis PayU nie daje możliwości ponownego opłacenia zamówienia. W przypadku, gdy wystąpi błąd podczas próby opłacenia zamówienia można skorzystać z 3 różnych opcji:

1) Ponowne złożenie zamówienia (prosimy także o kontakt z magazynem w celu anulowania poprzedniego zamówienia)

2) Opłacić zamówienie przelewem tradycyjnym (w tytule podając numer zamówienia)

3) Zmienić opcję płatności na płatność przy odbiorze (pobraniowa) - w tym celu także prosimy o kontakt z naszym magazynem


2) Płatności odroczone PayPO

Kup teraz a zapłacać za zamówienie dopiero za 30 dni. Poniżej znajdziecie instrukcję jak zrobić to w czterech prostych krokach:

#1    Robiąć zakupy online w naszym sklepie wybierasz PayU jako metodę płatności. Następnie z listy dostępnych metod płatności wybierasz opcję Płacę później z PayPo.
#2    Jeśli nie masz jeszcze konta na PayPo, to podajesz swoje dane. Przy kolejnych zakupach potwierdzasz transakcję wyłącznie kodem SMS.
#3    PayPo opłaca Twoje zakupy internetowe w sklepie a Ty otrzymujesz swoje zamówienie.
#4    Sprawdzasz zakupy w domu, a na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty które zatrzymasz.


3) Płatność przelewem na konto

Możesz opłacić swoje zamówienie przelewem tradycyjnym prosto ze strony swojego banku lub tradycyjnym przelewem (np. w banku, na poczcie). Pamiętaj, aby w tytule koniecznie podać numer zamówienia!

Wszystkie zamówienie z tą formą płatności będą realizowane dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

MX Nowicki Paweł Nowicki
Warszawska 54
05-822 Milanówek
NIP 5291738019

konto mBank 41 1140 2017 0000 4702 0671 5850


4) Płatność przy odbiorze (pobraniowo)

Za swoje zakupy można zapłacić także w momencie odbioru paczki u kuriera bądź w paczkomacie. Płatność pobraniową realizujemy za pośrednictwem kuriera INPOST, DHL oraz paczkomatów*.

* w przypadku paczkomatu pobraniowego opłatę można uregulować albo przy paczkomacie albo w aplikacji Inpost


Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kurierów DHL, Inpost oraz paczkomatów. Cennik wysyłek można sprawdzić tutaj