Ruszamy ze sprzedażą promocyjnych zestawów od Soft99 - Protection Set!

W skład zestawu wchodzi:

Soft99 New Fusso Dark - jest to w pełni syntetyczny wosk tworzący trwałą, nawet do 12 miesięcy, hydrofobizującą powłokę ochronną. Fusso oparte jest na polimerach fluorowych, czyli znanym nam teflonie. Prawdopodobnie jest to jedyny na świecie, a na pewno jedyny jaki testowaliśmy wosk, o tak wysokiej odporności na zmienne warunki pogodowe oraz trwałości. Fusso jest w stanie wytrzymać 5-6 miesięcy na samochodach które robią duże przebiegi oraz nie są garażowane. W przypadku mniej użytkowanych pojazdów, rzeczywiście odnotowaliśmy trwałość na poziomie 12 miesięcy.

Soft99 Ultra Glaco - to preparat do zabezpieczenia szyb oraz lusterek, nadający wysoką hydrofobowość. Ta niewidzialna wycieraczka odprowadza wodę już od 45km/h i utrzymuje się nawet do roku. Warto stosować ją o każdej porze roku.

Soft99 Glass Compound Roll On - jest w stanie z łatwością pozbyć się nawet najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń ze szklanych powierzchni. Poręczny produkt, idealny do przygotowania szyby przed aplikacją powłok z serii Glaco.

A to wszystko zapakowane w limitowane kartonowe opakowanie Soft99!

Ale to jeszcze nie wszystko - cały zestaw został przeceniony z 269,67zł na 199,99zł - czyli cały zestaw kupicie 25% taniej!

Zapraszamy do zakupów. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym!