0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Car Pro Reflect Super Fine Polish 250ml Pasta wykończeniowa

79,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 8 szt )

Producent: Car Pro

Short Description

Car Pro Reflect Super Fine Polish to wykończeniowa pasta polerska. Produkt posiada tak skomponowane cząsteczki ścierne, aby usunąć mikro ryski po agresywnych pastach polerskich używanych z twardymi gąbkami polerskimi, a nawet mikrofibrą, czy też futrem. Super Fine pozostawia idealne wykończenie powierzchni lakieru w 95% przypadków. Jedynie na miękkich lakierach, w szczególności czarnych uni, może mieć problem ze 100% wykończeniem. Pasta zachwyciła nas szybkością pracy i łatwością dotarcia. Uważamy że jest to również świetny wybór do polerowania w systemie One Step, ponieważ łączy w sobie świetne wykończenie oraz bardzo dobre właściwości ścierne.

Pojemność 250ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia na maszynie DA:

 • Do maszyn DA zalecamy gąbkę o średniej lub średnio miękkiej twardości z zamkniętymi komórkami (np: żółty NAT zamknięto komórkowy). Gąbka bardzo miękka (np: czarny NAT) sprawdzi się jedynie w kilku % lakierów.
 • Najczęściej używana przez nas gąbka do tej pasty to zdecydowanie żółty NAT.
 • Przy twardych lakierach możesz zaimpregnować nową gąbkę za pomocą pasty. Zwiększy to agresywność polerowania, szczególnie jeżeli chciałbyś ją wykorzystać do jednoetapowego odświeżenia. W przypadku lakierów typu czarne/czerwone uni lub miękkich, nie zalecamy impregnacji gąbki.
 • W zależności od średnicy pada nałóż 2-4 groszki pasty w celu wykończenia lakieru po agresywnych pastach
 • Jeżeli planujesz zrobić mocny One Step, możesz dać trochę więcej pasty
 • Pracując na maszynie DA rozprowadź pastę na 1 lub 2 biegu. Następnie ustaw bieg 4 i zrób 2-3 przejazdy ze średnim dociskiem. Dalej ustaw bieg 4 lub 5 i zrób jeszcze 2-3 przejazdy z bardzo lekkim dociskiem. To nasza recepta która sprawdza się na większości lakierów, ale pamiętaj że zawsze możesz delikatnie modyfikować ilość przejazdów, prędkość, docisk, a także ilość pasty.
 • Nadmiar pasty wypoleruj z lakieru suchą mikrofibrą dobrej jakości, a następnie odtłuść powierzchnię w celu inspekcji

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Karolina 341/12/2021 08/12/202111:02
 • dłużej niż 4 lat
Polecam!
Przyjemna w pracy, moim zdaniem wydajna dzięki lekkiej konsystencji. Używana na jasnych i ciemnych lakierach. Efekt bardzo dobry!
 • Dobre wykończenie
 • brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...