0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Aniline Cream 150ml Preparat do Skór Anilinowych

83,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Colourlock

Short Description

Colourlock Aniline Cream to środek ochronny dla skór anilinowych. Skóry anilinowe to skóry otwarte, które chłoną wodę. Aniline cream pozwala zabezpieczyć skóry otwarte tworząc specjalną powłokę ochronną. W motoryzacji są to bardzo rzadko stosowane skóry, zazwyczaj w bardzo eksluzwynych samochodach lub w wysokiej jakości galanterii skórzanej. Jak sprawdzić czy skóra jest otwarta? Należy zrobić test z kroplą wody. Na powierzchnię skóry należy nałożyć kroplę wody i odczekać kilka minut. Skóra anilinowa wchłonie wodę, a na skórze zamkniętej kropla wody pozostanie bez zmian tak jak po nałożeniu. W przypadku gdy woda nie wchłonie się, ale pozostawi mokrą plamę, oznacza to że mamy do czynienia ze skórą semianilinowa.

Pojemność 150ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Aniline Cream należy nakładać przed powstaniem plamy. Po powstaniu plamy nie należy nakładać środka aniline cream tylko skonsultować się z nami. Aniline cream należy nakładać na skóry o otwartych porach, wyłącznie na czystą powierzchnię.
  • Zawsze przed pierwszym użyciem sprawdź działanie środka w niewidocznym miejscu.
  • Środek należy nakładać okrężnymi ruchami za pomocą miękkiej szmatki nie pozostawiającą nitek lu bawełnianego aplikatora.
  • Należy pozostawić środek na 10 minut do wchłonięcia.
  • W nowych skórach proces zabezpieczania należy powtórzyć 3 krotnie.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...