0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Farba Do Skóry Neutralna 250ml

74,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Colourlock

Short Description

W przypadkach gdy w skórach farbowanych dochodzi do spękania powierzchni skóry i tworzą się na niej szorstkie nierówne obszary, na który farbowanie farbą tonująca nie wystarcza rozwiązaniem jest farba neutralna COLOURLOCK® .

Pojemność 250ml

Kolor Neutralny

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

W skórach farbowanych powierzchniowo dochodzi czasami do spękania powierzchni skóry. Tworzą się szorstkie nierówne obszary, na który farbowanie Farbą tonująca nie wystarcza. Płynna skóra tez nie jest dobrym rozwiązaniem, bo środek nie ma się czego trzymać. Pęknięcia są zbyt płytkie. W takich przypadkach rozwiązaniem jest farba neutralna COLOURLOCK® . Użycie: Na wstępie szorstkie powierzchnie należy wyczyścić i odtłuścić benzyną COLOURLOCK. Farbę neutralną nakłada się gąbką. Po nałożeniu każdej cienkiej warstwy należy zostawić farbę do wyschnięcia. Nie podsuszać suszarką. Jeśli zajdzie konieczność zabieg należy powtórzyć, a szorstkie powierzchnie delikatnie wyrównać padem szlifującym. Farba neutralna ma właściwości wypełniające, dzięki którym za jej pomocą można reperować uszkodzenia w skórze. Po nałożeniu farby skóra nie staje się twarda. Mocniejsze rysy w skórze należy wypełnić Płynną skórą. Po nałożeniu farby neutralnej należy odświeżyć kolor przy użyciu farby tonującej. Po nałożeniu każdej warstwy należy podsuszyć farbę suszarką. Zalecenia ogólne: Farbę tonująca neutralna stosuje się przy mocnym zniszczeniu skóry. Alternatywą dla takiego zabiegu, jest tylko wymiana skóry. Skóra po zastosowaniu farby neutralnej nie będzie już jak nowa, jednak dalsze pękanie powierzchni zostanie zatrzymane.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...