0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Pakiet Detailera

587,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 587,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Colourlock

Short Description

Zestaw do skór dla detailerów, myjni lub osób prywatnych które mają do pielęgnacji dużo skórzanej tapicerki. Z uwagi na ciągłe ścieranie, wysoką temperaturę panująca w autach w lecie, pot i zanieczyszczenia z ubrań, tapicerkę należy odpowiednio pielęgnować. Podstawa to rozdzielenie na dwa etapy, czyli czyszczenie i zabezpieczenie. Dzięki temu będziecie cieszyć przez wiele lat piękną, czystą i elastyczną skórą. Firma Colorulock skupia się od wielu lat, wyłącznie na tapicerce skórzanej. Uważamy że dzięki temu osiągnęli poziom ekspertów, w tej grupie produktów.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

W skład pakietu wchodzą:

  • Delikatny środek czyszczący Soft Clean 1L
  • Środek Strong Cleaner o podwyższonej mocy czyszczącej 1L
  • Preparat konserwujący do skór Leder Versiegelung 1L
  • Dwie butelki o pojemności 200ml z aplikatorem piany
  • Butelka do aplikowania środka konserwującego o pojemności 150ml
  • Oryginalna szczoteczka Colourlock

Zastosowanie: Preparaty z zestawu przeznaczone są do skór gładkich, wykorzystywanych w samochodach oraz meblach domowych. Nie należy stosować ich do skór anilinowych, skór otwartych, nubuku, weluru.

Soft Clean: Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry, nie uszkadzając jej (nie ściera farby oraz nie wpływa na elastyczność). Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp. Szczególnie polecamy do lekko zabrudzonych powierzchni oraz do regularnego czyszczenia. Soft Clean używamy również do szybkiego przetarcia powierzchni po czyszczeniu Strong Cleanerem, w celu lepszego przygotowania skóry do aplikacji preparatu zabepieczającego Leder Versiegelung. Preparat przelej do butelki z aplikatorem piany. Piankę aplikuj szczoteczkę i czyść ruchami kolistymi lub prostymi małe powierzchnie (siedzisko podziel na 4-6 części). Regularnie przepłukuj szczoteczkę w wodzie i odsączaj w mikrofibrze przed kolejną aplikacją pianki. Od razu przetrzyj powierzchnię białą mikrofibrą. Dzięki użyciu piany, wyeliminujesz ciecz, która może wchłaniać się w skórę i wpływć negatywnie.

Strong Clean: Zawiera specjalną kombinację silnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej (nie ściera farby oraz nie wpływa na elastyczność). Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp. W odróżnieniu od Soft Clean'a ma dużo większą moc czyszczenia, ale jednocześnie posiada bardzo dużo olejków, które zapobiegają wysuszaniu tapicerki. Zalecamy do mocno zabrudzonych powierzchni, szczególnie jasnych. Czyszczenie odbywa się w ten sam sposób do preparatem Soft Clean. W celu lepszego przytrzymania się zabezpieczenia Leder Versiegelung, zalecamy po czyszczeniu przetrzeć powierzchnię za pomocą cleanera Soft Clean.

Leder Versiegelung: Środek zabezpiecza przed wycieraniem i pękaniem skóry. Zawarte w nim antyutleniacze hamują proces rozkładu skóry, a filtry UV chronią powierzchnie starszych skór przed blaknięciem. Leder Versiegelung nie wybłyszcza skóry, jej barwa pozostaje tak jak po czyszczeniu. W pierwszej fazie nadaje powierzchni śliskość, która później zanika. Odczekaj 2 godziny między czyszczeniem, a zabezpieczeniem. Produkt aplikuj za pomocą bawełnianego lub mikrofibrowego aplikatora. Nakładaj (nie wcieraj) równą, nie za grubą warstwę i pozostaw produkt do wyschnięcia. 

Uwagi dodatkowe: Przed czyszczeniem dokładnie odkurz powierzchnię (pamietaj również o odkurzeniu szwów). Dobierz odpowedni do zabrudzeń preparat czyszczący (Soft lub Strong). Po czyszczeniu pamiętaj o zabezpieczeniu. Przed rozpoczęciem pracy, sprawdź działanie produktu w niewidocznym miejscu. Czyszczenie i zabezpieczenie powinno odbywać się średnio co 3 miesiące, chyba że zabrudzenia wymagają wcześniejszego usunięcia.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...