0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Zestaw Do Czyszczenie i Konserwacji Nubuku, Zamszu, Weluru

165,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 165,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Colourlock

Short Description

Nubuk i welur są to skóry szlifowane powierzchniowo, z bardziej bądź mniej aksamitną powierzchnią. Do plusów tych skór należy zaliczyć to, że są ciepłe w dotyku i mają piękną strukturę. Wagą jest podatność na czynniki zewnętrzne. Powierzchnia skór szorstkich z czasem staje się świecąca i zatłuszczona. Skóry te łatwiej zaplamić. Częstym problemem jest też blaknięcie kolorów. W zestawie znajduje się pad szlifujący i gumka do nubuków, przy których pomocy można wyczyścić i ponownie przywrócić szorstkość powierzchni. Wierzchnia warstwa stanie się znowu jednolita i miękka. Pamiętajmy że czyszczeni na mokro w wypadku skór szorstkich jest mało efektywne. Skóra szybko chłonie wodę, a efekty czyszczenia są zminimalizowane. Zachodzi tez niebezpieczeństwo powstania zacieków. Chodź w motoryzacji te materiały są wręcz niespotykane, to z pewnością taki zestaw przyda się Wam do domowego detailingu obuwia.

W zestawie: Pad szlifujący 1x, Gumka do nubuku 1x, Anilin Protector Spray 400ml, Impregnat Spray 200ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • Pamiętaj żeby każdy produkt sprawdzić najpierw w mało widocznym miejscu
  • Pad szlifujący jest to dwustronny papier ścierny umieszczony na gąbce. Kiedy go użyć? Przy dużych zaplamionych powierzchniach i lekkich zatłuszczeniach, można ponownie zeszlifować powierzchnię skóry. Wszelkie odplamiacze w wypadku skór szorstkich niestety nie skutkują. Przy ich użyciu zachodzi ryzyko rozprzestrzeniania się plam i powstania zacieków.
  • Gumka do nubuku świetnie sprawdza się przy usuwaniu zatartych, zaschniętych pojedynczych plam.
  • Anilin Protector do skór szorstkich w sprayu pielęgnuje skórę i chroni ją przed wysychaniem i blaknięciem. Przy intensywnym użytkowaniu i narażeniu na czynniki atmosferyczne (promienie słoneczne, wysoka temperatura) skóra powinna być poddana zabiegowi pielęgnacyjnemu najpóźniej po roku od zakupu. W trakcie dalszego użytkowania pielęgnację należy przeprowadzać od 2 do 4 razy w roku. Ilość środka w zestawie jest wystarczająca do kilkukrotnej konserwacji obuwia.
  • Impregnat Spray skutecznie chroni przed zaplamieniem materiały, zamsz, nubuk i welur. W trakcie użytkowania struktura górnej powierzchni skóry ciągle się zmienia. Przez to należy ją impregnować co 3 do 6 miesięcy. Ilość środka jest wystarczająca do kilkukrotnej impregnacji obuwia. Impregnacji powinny zostać poddane powierzchnie podatne na zaplamienie. Cienką i równomierną warstwę środka należy nanieść na czystą i suchą powierzchnię z odległości około 40 cm i pozostawić do wyschnięcia na 24h. Powierzchnie intensywnie używane należy powtórnie zaimpregnować w odstępie 2-3h. Zabieg należy powtarzać po każdym czyszczeniu lub praniu. Przed użyciem środka należy zapoznać się z instrukcją na opakowaniu.
  • Świeży tłuszcz, tłuste plamy i zatłuszczone powierzchnie powinny zostać usunięte odtłuszczaczem Colourlock który również znajdziesz w naszym sklepie.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...