0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Zestaw Soft + Colourlock Leder Protector

169,50 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 169,50 zł

Dostępność: W magazynie ( 21 szt )

Producent: Colourlock

Short Description

Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej idealnie nadaje się do skór w Państwa aucie. Skórzana tapicerka samochodowa kojarzy się nam jednoznacznie z luksusem. Jednak często spotykamy się z opiniami, że skóra w autach jest problematyczna i ciężka w utrzymaniu. Zwykle jest to spowodowane, tym, że kierowcy nie dbają o swoją skórzaną tapicerkę, bądź robią to w sposób nieodpowiedni. Z uwagi na ciągłe ścieranie, wysoką temperaturę panująca w autach w lecie, tapicerkę należy odpowiednio pielęgnować. Dzięki temu będziecie się Państwo cieszyć przez wiele lat pięknem foteli obitych skórą. Środki, które Państwu oferujemy zawierają składniki, chroniące skórę przed czynnikami, mającymi największy wpływ na jej zużycie: wycieraniem, temperaturą i promieniami słonecznymi. Stosowanie naszych środków pielęgnacyjnych przedłuża żywotność i atrakcyjność, oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapicerki samochodowej.

Zestaw ze środkiem czyszczącym "Soft Clean". Jeżeli skóra jest bardzo brudna zalecamy zakup zestawu z preparatem "Strong Clean"

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Zastosowanie:Skóra gładka w skórzanej tapicerce samochodowej. Nie należy stosować środka do skór anilinowych, skór otwartych, nubuk,welur.

Zawartość:200ml Soft Clean, 150 ml Leder Versiegelung, szczotka do czyszczenia skóry, ściereczka z mikrofibry. Ilość jest wystarczająca, dla przeprowadzanie trzy krotnej pielęgnacji i konserwacji kompletu foteli samochodowych.

Soft Clean:Środek jest sprzedawany w specjalnej butelce z aplikatorem piany. Dzięki temu ogranicza się używanie wody, która jest dla skóry szkodliwa. Soft Clean zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp.  

Leder Versiegelung: Środek zabezpiecza przed wycieraniem i pękaniem skóry, jednocześnie impregnuje powierzchnię skóry zapewniając jej ochronę przed wycieraniem. Zawarte w nim antyutleniacze hamują proces rozkładu skóry, a filtry UV chronią powierzchnie starszych skór przed wyblakaniem. Po takim zabiegu skóra odzyskuje znowu swoją miękkość i jest odpowiednio natłuszczona.

Mleczko do konserwacji i pielęgnacji skóry Colourlock Leder Protector zawiera unikalną kompozycję składników regeneracyjnych, w tym m. in. antyutleniacze, środki zmniejszające ścieralność oraz kompleks substancji natłuszczających które sprawiają, że skóra staje się na nowo miękka i sprężysta, wstrzymane zostają procesy starzenia skóry a jej powierzchnia staje się bardziej odporna na wytarcia. Filtry UV zawarte w mleczku dodatkowo chronią warstwę pigmentową przed blaknięciem nadając kolorom żywą barwę. Środek ma działanie lekko matowiące powierzchnię, nie powoduje on zwiększenia "śliskości" skóry. Mleczko do pielęgnacji i konserwacji skór Colourlock Leder Protector jest bardzo wydajne. Butelka o pojemności 150ml wystarczy na co najmniej 2-krotne kompletne zakonserwowanie kompletnej tapicerki w samochodzie. Preparat należy stosować jako środek uzupełniający po zastosowaniu preparatu Leder Versiegelung, w szczególności przy pielęgnacji skór wymagających dodatkowego nawilżenia lub uelastycznienia.

Użycie:Przed pielęgnacją skóra powinna zostać dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń środkiem Strong Clean. Świeże plamy najlepiej usunąć natychmiast, za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć. Nałożyć pianę Soft Clean na zwilżoną uprzednio szczotkę, czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostałości usunąć miękką szmatką z mikrofibry. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po czyszczeniu pozostawić tapicerkę do wyschnięcia. Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności farby. Minimum dwie godziny po użyciu środka czyszczącego można przystąpić do pielęgnacji. Leder Versiegelung nanosimy okrężnymi ruchami za pomocą miękkiej ściereczki lub aplikatora. Środek po nałożeniu należy pozostawić do wyschnięcia. Jeżeli planujesz zastosować "kurację zmiękczającą", zalecamy po czyszczeniu wtarcie balsamu Leder Protector. Jeżeli skóra jest mocno wysuszona, możesz powtórzyć aplikację balsamu po kilku godzinach. Po kilu godzinach od skończonej aplikacji zalecamy przetrzeć powierzchnię cleanerem, a następnie nałożyć zabezpieczenie polimerowe Leder Versiegelung. 

Zalecenia ogólne: W wypadku zniszczonych powierzchni (mocno używanych wystawionych na działanie temperatury i promieni słonecznych) konserwację należy przeprowadzać co 3 miesiące. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić! Zaleca się czyszczenie i konserwację przeprowadzać w miejscu, w którym nie występuje duże nasłonecznienie.

Recenzje

3 produkt(ów)

Jacek 208/07/2021 28/07/202116:11
 • dłużej niż 3 lat
produkt wart polecenia
Produkty tej firmy są proste w użyciu i skuteczne.
Nie da się nimi zniszczyć czy odbarwić skóry.
Dołączona szczoteczka i mikrofibra są całkiem niezłej jakości.
Pomimo jasnej tapicerki czyszczę kompleksowo skóry dwa razy w roku i siedzenia wyglądają jak nowe.
 • bezpieczny i prosty w aplikacji
 • środek SOFT CLEAN powinien być w opakowaniu o większej pojemności, niż pozostałe z zestawie, kończy się szybciej
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Adrian 165/06/2021 15/06/202119:38
 • dłużej niż 4 lat
Colorlock Soft
Doskonały produkt do wyczyszczenia oraz kompleksowego zabezpieczenia skór nowych jak i delikatnie używanych. Banalnie prosty w użytkowaniu oraz pozostawiający świetny efekt końcowy.
 • Jakość oraz łatwość aplikacji
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Maciej 230/08/2020 18/08/202009:06
 • dłużej niż 4 lat
Niezawodny zestaw do czyszczenie skórzanych foteli
Zestaw COLOURLOCK SOFT to niezawodny produkt do utrzymania w czystości skórzanej tapicerki. Pomimo, że wnętrze mojego samochodu nie było mocno zanieczyszczone to na każdej z użytych ściereczek z mikrofibry można było dostrzec ciemne plamy. Produkt spisał się bardzo dobrze zarówno na fotelach jak i kierownicy, która jak wiadomo zbiera najwięcej zanieczyszczeń. Polecam do powyższego zestawu dokupić mniejszą szczoteczkę, która pozwoli doczyścić trudno dostępne miejsca.
 • Długa praca z każdym z produktów, stosowanie środków jest bardzo proste, zestaw jest bezpieczny nawet przy dłuższej pracy na danym elemencie.
 • Niewielka pojemność środka czyszczącego (soft clean), którego na każdy element trzeba użyć dość sporo, aby osiągnąć zadowalający efekt.
  Na mocno zabrudzone elementy polecam wersje strong, ponieważ soft może okazać się zbyt delikatny.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

3 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...