0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Zestaw do czyszczenia i konserwacji skórzanej tapicerki Soft

116,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 116,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 15 szt )

Producent: Colourlock

Short Description

Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej idealnie nadaje się do skór w Państwa aucie. Skórzana tapicerka samochodowa kojarzy się nam jednoznacznie z luksusem. Jednak często spotykamy się z opiniami, że skóra w autach jest problematyczna i ciężka w utrzymaniu. Zwykle jest to spowodowane, tym, że kierowcy nie dbają o swoją skórzaną tapicerkę, bądź robią to w sposób nieodpowiedni. Z uwagi na ciągłe ścieranie, wysoką temperaturę panująca w autach w lecie, tapicerkę należy odpowiednio pielęgnować. Dzięki temu będziecie się Państwo cieszyć przez wiele lat pięknem foteli obitych skórą. Środki, które Państwu oferujemy zawierają składniki, chroniące skórę przed czynnikami, mającymi największy wpływ na jej zużycie: wycieraniem, temperaturą i promieniami słonecznymi. Stosowanie naszych środków pielęgnacyjnych przedłuża żywotność i atrakcyjność, oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapicerki samochodowej.

Zestaw ze środkiem czyszczącym "Soft Clean". Jeżeli skóra jest bardzo brudna zalecamy zakup zestawu z preparatem "Strong Clean"

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Zastosowanie:Skóra gładka w skórzanej tapicerce samochodowej. Nie należy stosować środka do skór anilinowych, skór otwartych, nubuk,welur.

Zawartość:200ml Soft Clean, 150 ml Leder Versiegelung, szczotka do czyszczenia skóry, ściereczka z mikrofibry. Ilość jest wystarczająca, dla przeprowadzanie trzy krotnej pielęgnacji i konserwacji kompletu foteli samochodowych.

Soft Clean:Środek jest sprzedawany w specjalnej butelce z aplikatorem piany. Dzięki temu ogranicza się używanie wody, która jest dla skóry szkodliwa. Soft Clean zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp.  

Leder Versiegelung: Środek zabezpiecza przed wycieraniem i pękaniem skóry, jednocześnie impregnuje powierzchnię skóry zapewniając jej ochronę przed wycieraniem. Zawarte w nim antyutleniacze hamują proces rozkładu skóry, a filtry UV chronią powierzchnie starszych skór przed wyblakaniem. Po takim zabiegu skóra odzyskuje znowu swoją miękkość i jest odpowiednio natłuszczona.

Użycie:Przed pielęgnacją skóra powinna była zostać dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń środkiem Soft Clean. Świeże plamy najlepiej usunąć natychmiast, za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć. Nałożyć pianę Soft Clean na zwilżoną uprzednio szczotkę, czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostałości usunąć miękką szmatką z mikrofibry. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po czyszczeniu pozostawić tapicerkę do wyschnięcia. Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności farby. Minimum dwie godziny po użyciu środka czyszczącego można przystąpić do pielęgnacji.  Leder Versiegelung nanosimy okrężnymi ruchami za pomocą miękkiej ściereczki. Środek po nałożeniu należy pozostawić do wyschnięcia.

Zalecenia ogólne: W wypadku zniszczonych powierzchni (mocno używanych wystawionych na działanie temperatury i promieni słonecznych) konserwację należy przeprowadzać co 3 miesiące. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić! Zaleca się czyszczenie i konserwację przeprowadzać w miejscu, w którym nie występuje duże nasłonecznienie.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

1-5 of 10

Strona:
 1. 1
 2. 2
Dariusz 50/02/2024 20/02/202422:00
Polecam
Bardzo dobry zestaw do bierzacej pielęgnacja elementów skórzanych. Idealny to czyszczenia 2-3x w roku plus zabezpieczenie dające fajny naturalny wyglad.
 • Dobre spieniania = dłuższe wypracowanie brudu, banalne zabezpieczenie.
 • Brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Dawid 331/11/2022 28/11/202218:47
Polecam
Bardzo dobry zestaw
 • Soft cleaner radzi sobie nawet z większym zabrudzeniami, tylko należy powtórzyć czyszczenie
 • Trzeba uważać żeby nie wyjechać na sąsiednia część bo może być później problem że w tym miejscu będzie ciemnej
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Michał 184/07/2022 04/07/202213:16
Polecam
Bardzo skuteczny środek do czyszczenia i zabezpieczenia tapicerki skórzanej. Delikatny, idealny do kierownicy.
 • Bezzapachowy, łatwy w użyciu, bardzo wydajny
 • Brak
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Dominik 79/03/2022 21/03/202210:38
 • dłużej niż 3 lat
skóry
Bardzo dobry zestaw, wszystko co potrzeba. Bezpieczny i wydajny
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Paweł 243/09/2022 01/09/202222:53
 • dłużej niż 3 lat
Dobry zestaw startowy
Idealne uzupełnienie do czyszczenia wnętrza, delikatny środek do regularnego czyszczenia skór. Nie jestem zwolennikiem agresywnych produktów, a ten działa idealnie i dobrze odświeża lekko błyszcząca skórę od zabrudzeń.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1-5 of 10

Strona:
 1. 1
 2. 2
What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...