0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Farecla G3 Professional Leather Cleaner 500ml

Normalna cena: 44,90 zł

Special Price 31,90 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Farecla

Short Description

Farecla G3 Professional Leather Cleaner to delikatny preparat czyszczący do tapicerki skórzanej. Po długich testach widzimy że preparat sprawdza się przy lekko, maksymalnie średnio zabrudzonych powierzchni. Nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie, pozostawia ją miękką w dotyku. Oczywiście po czyszczeni wymagane jest zabezpieczenie tapicerki skórzanej odpowiednim preparatem.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Pamiętaj żeby przed czyszczeniem odkurzyć skórę i wydmuchać sprężonym powietrzem szwy, jeżeli masz dostęp do kompresora.
 • Wstrząśnij produkt przed użyciem
 • Możesz aplikować za pomocą dołączonego atomizera. Zawsze nanoś produkt na akcesoria do czyszczenia i dopiero rozpocznij czyszczenie.
 • W przypadku małych zabrudzeń wystarczy spryskać białą mikrofibrę i czyścić powierzchnię tapicerki. Od razu po czyszczeniu zbierz brud za pomocą białej mikrofibry.
 • Przy większych zabrudzeniach spryskaj szczoteczkę i czyść tapicerkę ruchami prostymi w różnych kierunkach lub ruchami kolistymi. Czyść małe powierzchnie, siedzisko podziel na 4-5 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy, zbierz brud za pomocą białej mikrofibry.
 • Przy większych zabrudzeniach zachęcamy skorzystać z pianowniczki. W tym przypadku nanoś pianę na szczoteczkę i czyść zabrudzoną powierzchnię ruchami prostymi w różnych kierunkach lub ruchami kolistymi. Siedzisko zalecamy podzielić na 5-6 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy zbierz brud za pomocą białej mikrofibry. Pamiętaj żeby w trakcie czyszczenia płukać szczoteczkę w ciepłej wodzie i odsączyć o mikrofibrę przed nałożeniem kolejnej porcji Leather Cleaner'a.
 • Po czyszczeniu odczekaj godzinę i rozpocznij zabezpieczenie za pomocą Farecla Leather Protectant
 • Farecla Leather Cleaner posiada zapach kojarzący się z kadzidłem i starymi meblami, podobnie jak cleaner z firmy CleanTech. Nie pozostaje on jednak długo wyczuwalny wewnątrz samochodu po czyszczeniu.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...