0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

FX Protect Glass Cleaner 5L

69,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 6 szt )

Producent: FX Protect

Short Description

FX Protect Glass Cleaner to płyn do mycia szyb o bardzo dobrych właściwościach czyszczących z dodatkiem antypary. Umiarkowany czas parowania pozwala na wydłużoną i bardzo komfortową pracę. Podczas czyszczenia czuć delikatny poślizg, dzięki czemu z łatwością przesuwamy mikrofibrę zbierając wszystkie zanieczyszczenia i tłuszcze. Ogromną zaletą Glass Cleaner'a są właściwości nie pozwalające osadzić się parze, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo. Zauważyliśmy również dużo wolniejsze osadzanie się olejków z e-papierosów. Produkt gotowy do użycia.

Pojemność 5L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Nanieś preparat na mikrofibrę. Zalecamy mikrofibrę waflowaną.
 • Następnie czyść powierzchnię
 • Na koniec wypoleruj szybę za pomocą gładkiej mikrofibry
 • Pamiętaj o rękawiczkach podczas czyszczenia
 • W celu szybkiego przetarcia lekko zabrudzonych szyb, możesz również nanieś preparat bezpośrednio na szybę, a następnie wypolerować powierzchnię mikrofibrą o strukturze waflowanej.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

2 produkt(ów)

Dominik 296/10/2022 24/10/202219:06
 • dłużej niż 3 lat
Cleaner
Odpowiednia moc czyszczącą, chemiczny zapach lecz nie męczący. Odnoszę wrażenie że produkt podczas czyszczenia jest ,,tępy,, zwykłe mikrofibry zostawiają mi włosie na szybie, natomiast przy gładkich mikrofibrach lub typu wafel nie mam tego problemu (być może, że po wypraniu takiej mikrofibry problem zniknie). Tak czy inaczej produkt radzi sobie z zanieczyszczeniami, przy odpowiedniej mikrofibrze jest bezproblemowy, więc polecam
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Artur 118/04/2022 29/04/202212:11
 • dłużej niż 4 lat
Dobry i bezpieczny
Używam go w aucie i w domu. Przelewam do butelek z atomizerem spieniającym. Dzięki temu nie rozpryskuje się na boki, nie spływa po pionowych powierzchniach i pozwala na dłuższe wypracowanie. Skutecznie rozpuszcza typowe brudy. Nie niszczy skóry dłoni jak inny - kupowany wcześniej koncentrat pewnej firmy. Żona używa go w kuchni do bieżącej pielęgnacji płytek, blatów czy płyty indukcyjnej. Zapach lekko drażniący, ale nie przesadnie.
 • skuteczny, bezpieczny
 • nieco "chemiczny" zapach
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

2 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...