0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Gtechniq I2 Tri-Clean 500ml

89,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 89,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Gtechniq

Short Description

I2 Tri-Clean jest produktem do czyszczenia wszystkich powierzchni wewnątrz pojazdu. Posiada właściwości pochłaniające zapachy. Opracowany we współpracy z firmą BioCote®, I2 zapewnia, że czyszczona powierzchnia będzie czysta, świeża. I2 zawiera eukaliptus, który jest naturalnym pochłaniaczem nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dodatek BioCote pełni funkcję poprawiającą higieniczność powierzchni. Tri-Clean testowaliśmy zarówno na tapicerce skórzanej, vinylu, plastiku, a nawet tkaninach. Jest w pełni bezpieczny, a jego moc czyszcząca zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, nawet przy bardzo brudnych, jasnych skórach. Uważamy że nawet jeżeli czyścisz wnętrze tradycyjnymi preparatami, jak APC, to I2 powinno stać się kropką nad "i" detailingu wnętrza.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • I2 Tri-Clean można używać jako produkt do gruntownego czyszczenia, do dezynfekcji powierzchni lub do bieżącej pielęgnacji
 • Przy gruntownym czyszczeniu skór, plastiku lub vinylu zalecamy przelać preparat do butelki z pianowniczką. Pianę nanosić na szczoteczkę i czyścić zabrudzoną powierzchnię. Czyścić małe powierzchnie i od razu zbierać zabrudzenia za pomocą białej mikrofibry. Przy niewielkich zabrudzeniach spryskaj mikrofibrę za pomocą I2, następnie przecieraj czyszczoną powierzchnię, a na koniec zbierz nadmiar drugą, suchą mikrofibrą.
 • Przy czyszczeniu tkanin i alcantary, I2 sprawdzi się przy średnich i małych zabrudzeniach. Do gruntowego czyszczenia takich materiałów zalecamy pranie ekstrakcyjne. Możesz nanieść spienione I2 na szczoteczkę i rozpocząć czyszczenie zabrudzonej powierzchni. Czyść małe powierzchnie i od razu zbieraj zabrudzenia za pomocą białej mikrofibry. Przy bardzo lekkich zabrudzeniach, możesz również spryskać mikrofibrę i przecierać powierzchnię w liniach prostych.
 • I2 Tri-Clean to również świetny preparat do zakończenia prac detailngowych wewnątrz pojazdu. Jeżeli wyczyściłeś już wszystkie powierzchnie dedykowanymi preparatami, spryskaj mikrofibrę za pomocą I2, a następnie delikatnie przecieraj wszystkie powierzchnie.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

1 produkt(ów)

Sebastian 22/01/2021 23/01/202119:52
 • dłużej niż 3 lat
Świetny środek do czysczenia kokpitu, platików itp
Bardzo dobry produkt, łatwo i szybko usuwa nawet stare zabrudzenia z elementów plastikowych, słupków czy kierownicy. Szybkie i dobre działanie widać było szczególnie na jasnych elementach takich jak osłony słupków przednich czy bocznych. Pozostawia czystą powierzchnię z przyjemnym matowym efektem. Raczej pozostanę przy Gtechniq I2 Tri-Clean na dłużej.
 • Łatwa aplikacja, mocne własności czyszczące, matowy efekt na powierzchni
 • Generalnie brak, no może cena ;)
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...