0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

GYEON Q2M Detail Bag Small

124,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 124,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Gyeon

Short Description

Wysokiej jakości torby dla Twoich ulubionych produktów do detailingu i pielęgnacji. Świetne wykonanie Gyeon Q²M DetailingBags i bardzo dobre materiały z których są wykonane chronią Twoje produkty Gyeon nawet podczas gwałtownych manewrów na drodze, kiedy są przechowywane w bagażniku. Najbardziej odpowiedni rozmiar dla zestawu do codziennej pielęgnacji. Podstawowy zestaw najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku i kilka akcesoriów zmieści się idealne, pozostawiając trochę miejsca na dodatkową mikrofibrę czy rękawicę do mycia. Torba jest wykonana z jakościowego syntetycznego materiału, trwałego, łatwego w czyszczeniu i zabezpieczającego zawartość. Jest wyposażona w opcjonalny pasek na ramię.

Jest to nowy model torby, który miał swoją premiere w 2022r. - różnice są graficzne.

BUTELKI I AKCESORIA NA ZDJĘCIU SĄ TYLKO W CELACH POGLĄDOWYCH! PO ZAKUPIE OTRZYMUJESZ SAMĄ TORBĘ!

Rozmiar 26x21x21cm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły


Wybór zaawansowanych entuzjastów, którzy chcą mieć pod ręką uporządkowaną kolekcję produktów i akcesoriów. Wiele ruchomych przegródek pozwalają na funkcjonalne rozmieszczenie przedmiotów. Dodatkowe kieszenie i przegródki pozwalają zorganizować różne typy akcesoriów i zapobiegają ich przemieszczeniu czy uszkodzeniu. Torba jest wykonana z jakościowego syntetycznego materiału, trwałego, łatwego w czyszczeniu i zabezpieczającego zawartość. Jest wyposażona w opcjonalny pasek na ramię.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...