0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

NOWIK SET by HoneyCOMBination - Zestaw do polerowania

229,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 229,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 24 szt )

Producent: HoneyCOMB

Short Description

NOWIK SET by HoneyCOMBination to zestaw past i padów polerskich po które Ja, jak i ekipa MX Nowicki sięga najczęściej. Dwie pasty i trzy pady pozwolą wypolerować niemal wszystkie lakiery. Zestaw został stworzony z myślą o początkujących entuzjastach, którzy nie wiedzą co wybrać, widząc tak dużą ilość produktów w sklepie. Ten Set, to również propozycja dla osób doświadczonych, które szukają nowych rozwiązań wśród produktów firmy Honey.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

W zestawie znajduję się:

  • Honey Cutting Compound 1 - mocno ścierna pasta polerska
  • Honey Polishing Compound 2 - pasta polerska o średniej ścieralności do jedno etapowych odświeżeń (one step), oraz do wykończenia większości lakierów
  • Honey Beast 135mm - najagresywniejszy pad w gamie Honey do pracy na maszynach Dual Action
  • Honey 2Face Fiber 135mm - pad mikrofibrowy który może być wykorzystany do wstępnego polerowania mniej zniszczonych lakierów lub tych o miękkiej lub średniej twardości. Przy twardych lakierach, może być również wykorzystany do one step'u.
  • Honey R-DA żółta gąbka zamkniętokomórkowa - przeznaczona do wykończenia wszystkich lakierów. Daje najlepsze efekty nawet na bardzo miękkich i problematycznych lakierach. Może być również wykorzystana do One Step'u, na lakierach gdzie 2Face Fiber jest zbyt agresywny.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...