0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Hyper Ceramic Detailer 500ml

49,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Hyper

Short Description

Hyper Ceramic Detailer to szybki i prosty w użyciu quick detailer do zastosowania na wszelkiego rodzaju powłokach kwarcowych, ceramicznych, elastomerowych oraz grafenowych. Nic nie stoi na przeszkodzie że użyć go również na wosku lub jako samodziałające zabezpieczenie. Móże być stosowany na mokro jako wspomagacz osuszania, jak również na sucho. Pozostawia na lakierze dużo śliskości oraz piękną szklistość.

Pojemność: 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Jeżeli kupisz ten produkt, dodatkowo otrzymasz 7 MXCoinów

Opis

Szczegóły

Opinia o produkcie Pawła MX Nowicki

Rodzajów quick detailerów mamy w tej chwili na rynku bardzo dużo. Dla mnie jednak podstawowym wyznacznikiem jest łatwość i szybkość użycia. W końcu jak sama nazwa mówi jest to "Quick Detailer". Hyper Ceramic Detailer jest właśnie szybkim w użyciu produktem. Nie sprawia trudności nawet na czarnych lakierach. Świetnie odparowuje. Baa, nawet na szybach nie pozostawia smug. Nie zaburza hydrofobowości powłok. Z drugiej jednak strony potrafi ładnie podbić hydro jeżeli jest już gorzej z powłoką. Ważne tylko, żeby w takim przypadku aplikować go na sucho i pozostawić na 30-40 minut. Z drugiej jednak strony, bardzo dobrze sprawdza się jako wspomagacz osuszania, poprawiając zbieranie wody w ręcznik oraz nadając śliskość.

Sposób użycia:

  • Możesz aplikować po umyciu i spłukaniu auta. W takim przypadku daj dwa pryśnięcia na element wielkości drzwi i rozpocznij osuszanie odpowiednim ręcznikiem.
  • Aplikując na sucho, możesz pryskać bezpośrednio na lakier lub na gładką stronę mikrofibry
  • Następnie rozprowadź produkt na połowie elementu wielkości drzwi
  • Na koniec wypoleruj powierzchnię drugą, suchą mikrofibrą

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...