0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innotec Inno-X 500ml

49,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 4 szt )

Producent: Innotec

Short Description

Inno-X to wysokiej jakości środek czyszczący i polerujący o unikalnych właściwościach ochronnych. Inno-X został opracowany specjalnie dla powierzchni ze stali nierdzewnej, chromu i aluminium w zastosowaniach przemysłowych.

Pojemność 500ml spray

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Dzięki specjalnemu składowi ze środkami powierzchniowo czynnymi, Inno-X jest w stanie usunąć z tych materiałów i powierzchni uporczywe źródła zanieczyszczeń, takie jak tłuszcze, brud i odciski palców, bez pozostawiania smug. Inno-X pozostawia po sobie specjalną niewidoczną warstwę, która sprawia, że późniejsze zabrudzenia są bardzo łatwe do usunięcia. Może być stosowany w takich zastosowaniach, jak duże kuchnie, maszyny, blaty robocze, pojazdy, windy, itp.


Dzięki swojemu opakowaniu aerozolowemu Inno-X jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Jest bardzo ekonomiczny i bardzo łatwy do polerowania. Dla wymagających użytkowników końcowych, którzy chcą używać profesjonalnych materiałów, mamy poręczne opakowanie o pojemności 200 ml. Opakowania te dostarczane są w ekskluzywnym displayu.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...