0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Innovacar Micron Scrub - pad do czyszczenia wnętrza

Normalna cena: 31,90 zł

Special Price 27,12 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 31,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Innovacar

Short Description

Innovacar Micron Scrub to pad do czyszczenia wnętrza samochodu. Akcesorium które zdecydowanie przyspiesza pracę podczas czyszczenia tapicerki skórzanej, plastików, a także podczas ręcznego prania, czyli bonnetowania podsufitki, boczków, czy innych materiałów. Biała strona, to specjalne włókno czyszczące. Jest krótkie, dzięki czemu dobrze wybiera brud z porów, a jednocześnie na tyle elastyczne żeby nie uszkodzić czyszcoznej powierzchni. Strona czarna do mikrofibra do mniej intensywnego czyszczenia lub nakładania dressingów. 

Rozmiar: 15x9cm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Opinia Pawła MX Nowicki:

Kiedy po raz pierwszy użyłem tego typu akeceosrium, zakochałem się. Od tego momentu testuję różne produkty dostępne na rynku. Ten rodzaj włosia świetnie czyści, a jednocześnie jest bezpieczny dla powierzchni. Micro Scrub jest płaski i bardzo elastyczny, dzięki czemu pozwala wejść w trudno dostępne miejsca, takie jak szwy w fotelach, czy kratki nawiewów. Uważam że to akcesorium, to absolutne "must have" i w większości przypadków może zastąpić szczoteczki oraz pędzelki.

Jak czyścić podczas i po użyciu:

Wystarczy wypłukać pod bieżącą, ciepłą wodą, następnie wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia lub od razu kontynuować pracę.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...